+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Peygamber Efendimizin Bu Güne Kadar Gelen Soyu Varmı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Peygamber Efendimizin Bu Güne Kadar Gelen Soyu Varmı

  Cevap: Peygamber Efendimizin Bu Güne Kadar Gelen Soyu Varmı isimli konu Mumsema.com
  Bu konu hakkında tam olarak bir bilgim yok

 2. Misafir

  Cevap: Peygamber Efendimizin Bu Güne Kadar Gelen Soyu Varmı


  Reklam  Tabi ki de var.seyit denilir .seyit tanıdıklarım var.biliyormusunuz kim onlara karşı haksız davransa o insan hic bi zaman hayır tapmiyo.tabi ki her insana zulmun,haksızlığın cevapi sorulur,ama seyite bu yapmak başka bi sey .haşa onları şimdi ne belledin diyiceksiniz ama peygamber soyundan gelenler ışte.
  Soru sorucam sunni seyit varmidir?

 3. Misafir
  banahırsız dediler vebana kuranı dogruyu oldugum görmekiçinkuranı çıgnattılar bu günahtan nasıl kurtulurum

 4. Misafir
  Peygamberimiz (sav) çok dürüsttü ve çok iyiydi

 5. Misafir
  Çok güzel açıklamışsınız elleriniz dert görmesin

 6. Misafir
  benım soyum hz.hüseyin tarafından geldıgını annem söyledi..soy agacı cıkmıs eskı arapcayla yazılmıs..bi arapca iyi bilen birine sordurtmuslar.siz hz.hüseyin soyundan gelıyosunuz dıye cevap almıs..

  kücüklükten beri peygamber efendımız(s.a.v) 'e karsı ilgi duyuyorum..dısardakı kısılere göre efendı hatta hic görüsmedıgım tanımadıgım karsılasmadıgım kısı tarafındanda yuzune nur inmiş gibi seyler duydum..Kütahyada yasıyorum buarada.

 7. Misafir
  1400 yıllık geçmişi olan bir nesln devamı şu veya budur demek sadece bir tahmin ve peygamberimizi istismar etmek ve insanların teveccühünü kazanmak veya iftira etmek olur.diyelimki şeyhiniz seyyittir bu neyi değiştirir peygamber amcasına faydası olmadı.nuh oğlunu kurtaramadı. hz. ibrahimbabasına duadan bie men edildi.o halde Allahı bırakıpta insanları putlaştırmayın.her taraf seyit kaynıyor din ve peygamberle insanları kandırmayın.

 8. Misafir
  ya kardes eger ben seyitim diyorsa ne yapacagiz yalanmi soyluyorsun diyecegiz? e seyit iste.kim ona ibadet ediyorki? her kes Rabbine,Allaha secde edip ona yakariyor.

 9. Misafir
  Cuma gunu adiyamana dogru yola ciktik ve 1 saat once geldik cok guzel herkesin gormesini tavsuye ederim

 10. Misafir
  Selamin eleykum ben peygaber efedimizin soyundanim seceremiz var.

 11. Misafir
  Selamin eleykum ben peygaber efedimizin soyundanim seceremiz var. Isteyene secerenin fotosnu gondere bilirim. Imam Huseyinden

 12. Misafir
  selamün aleyküm bizim ailemizde seyid dir hz hüseyin soyundan geliyoruz. sizden secerenin fotokopisini rica ediyorum sizden .aslen mardinliyim izmirde ikamet ediyorum. isteğime cvp verirseniz özelden görüşelim

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
peygamber efendimizin soyundan gelenler,  peygamber soyundan gelenler,  peygamberimizin soyundan gelenler,  peygamber efendimizin soyu,  peygamberin soyundan gelenler,  peygamber soyu,  peygamber efendimizin soyundan gelen