+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Peygamber Efendimizin Bu Güne Kadar Gelen Soyu Varmı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Peygamber Efendimizin Bu Güne Kadar Gelen Soyu Varmı

  Cevap: Peygamber Efendimizin Bu Güne Kadar Gelen Soyu Varmı isimli yazı www.Mumsema.com

  Seyyidlerin olmadığı hiç bir ülke yoktur. Ve türkiyedede çok sayıda vardır.

 2. Misafir

  Cevap: Peygamber Efendimizin Bu Güne Kadar Gelen Soyu Varmı


  Reklam  ben peygamber soyundanım seceresi bile var

 3. mum
  Administrator
  ben peygamber soyundanım seceresi bile var
  peygamber soyundan olmak çok güzel fakat önemli olan soy değil ameldir.
  Seyyit olup, Peygamberimizin yolundan gitmemek ne kötü

 4. Misafir
  Tarihte Seyyid'im diyen çok olmuştur. Neredeyse hepsi sahtedir. Bugünlerde de çok sahte Seyyid var. Allah Seyyid olmadığı halde art niyetli olarak veya para kazanmak için Seyyid'im diyenleri ıslah etsin. Amin.

 5. Misafir
  meraba tabikide var adiyman menzil de gavsi sani var kendisi peygamber soyundandir

 6. Misafir
  ben peygamber efendimizn soyundanım . Hz. Hüseyin tarfından seyidim

 7. Misafir
  Ben peygamber soyumdanim 32.kuşaktan torunuyum ve batmanliyim ve koyumuz becirman internete arastira bilirsiniz seyyid koyu bana da seyyid bilal derler seğler beni 100 metre öteden seyyid olduğumu biliyorlar ne kadar bi şeğin yanına gitsem hoşgeldin seyyidim derler seceremiz vardır 7 metre boyunda ve burda bizim soyumuzdan gelmiyen biri seyyid diyo ayıp günah diyer dünyada sizi büyük azap bekler neysen osun kendinizi ovmeye gerek yok yalan söyleyince elinize ne geçiyo anlamiyomki.neyse çakma seyyidleri Allaha heVale ediyom

 8. Misafir
  peygamber efendimizin soyundan geliyorum biz kendimiz seyyid diz şanlıurfa da yaşıyoruz

 9. Misafir
  Tabi ki de var.seyit denilir .seyit tanıdıklarım var.biliyormusunuz kim onlara karşı haksız davransa o insan hic bi zaman hayır tapmiyo.tabi ki her insana zulmun,haksızlığın cevapi sorulur,ama seyite bu yapmak başka bi sey .haşa onları şimdi ne belledin diyiceksiniz ama peygamber soyundan gelenler ışte.
  Soru sorucam sunni seyit varmidir?

 10. Misafir
  banahırsız dediler vebana kuranı dogruyu oldugum görmekiçinkuranı çıgnattılar bu günahtan nasıl kurtulurum

 11. Misafir
  benım soyum hz.hüseyin tarafından geldıgını annem söyledi..soy agacı cıkmıs eskı arapcayla yazılmıs..bi arapca iyi bilen birine sordurtmuslar.siz hz.hüseyin soyundan gelıyosunuz dıye cevap almıs..

  kücüklükten beri peygamber efendımız(s.a.v) 'e karsı ilgi duyuyorum..dısardakı kısılere göre efendı hatta hic görüsmedıgım tanımadıgım karsılasmadıgım kısı tarafındanda yuzune nur inmiş gibi seyler duydum..Kütahyada yasıyorum buarada.

 12. Misafir
  1400 yıllık geçmişi olan bir nesln devamı şu veya budur demek sadece bir tahmin ve peygamberimizi istismar etmek ve insanların teveccühünü kazanmak veya iftira etmek olur.diyelimki şeyhiniz seyyittir bu neyi değiştirir peygamber amcasına faydası olmadı.nuh oğlunu kurtaramadı. hz. ibrahimbabasına duadan bie men edildi.o halde Allahı bırakıpta insanları putlaştırmayın.her taraf seyit kaynıyor din ve peygamberle insanları kandırmayın.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
peygamber efendimizin soyundan gelenler,  peygamber soyundan gelenler,  peygamberimizin soyundan gelenler,  peygamber efendimizin soyu,  peygamber soyu,  peygamberin soyundan gelenler,  peygamberimizin soyu