+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sabah kalkınca elinde kına olduğunu görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sabah kalkınca elinde kına olduğunu görmek

  Sual: bir sabah uyanınca 2 yaşındaki oğlumun elilinin kınalı olduğunu gördük ve ondan bikaç gün sonrada benim yani annesinin eli kınalı..... bir ay kadar sonra tekrar önce oğlumun ayağı kınaya basmış gibiyken ertesi günde benim ve bu benim başıma ortaokul zamanımda da gelmişti sizce ne olabilir? ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: sabah kalkınca elinde kına olduğunu görmek


  Reklam  Cevap: Uykudan uyandıktan sonra elde veya ayakta kına yakıldığını görmek bazı insanlarda olmaktadır. Bu aslında zararlı bir durum değildir ve endişelenecek bir durumda değildir. Bu uyku halindeyken ruhun bedenden tam bağını koparmadan başka alemlere gitmesinden meydana geldiği söylenmektedir. Yinede bu konu hakkında kesin bir bilgi yoktur.

 3. Misafir
  annemin benim ve kucuk kardesımın ayagının altında kına olduğunu fark ettik bunun cevabı nedır

 4. arifselim
  Yönetici
  Uyandıktan sonra vücudun bazı yerlerinde kına görülmesi kötü veya zararlı bir durum değildir. Bu ruhun uykudayken kısman başka alemlere gitmesinden ve uyanınca geri gelmesinden olduğu söylenmiştir. Ama kesin bir bilgi ile şundan dolayıdır da denemez.

 5. Misafir
  Bugün bende uyandıgmda iki elimde parmaklarımın belirli bölgelerinde leke gördüm kına oldgunu anladm ama anlam getiremedm. Korktum yıkadım babama sordum şeytan kınası dedi gördüğün rüyadan olmuş dedi. Ve annemdede olmuş sağ elinde. Arkaşım seni 3 harfller düğününe götürmüş dedi. Ruhlarla alakalı. Kötüye yorumlanmaması gereksede insanın aklına sığan şeyler değil ürkütücü.

 6. Misafir
  Arkadaşlar bu sabah kalktığımda sağ elimin parmaklarımın ve elimin bi kısmında kına gördüm neden bilmiyorum üç harfliler seni düğüne götürdü ve kına yaktı dediler korktum

 7. Misafir
  Bir sabah uyandim ve ellerim kinalidi
  ve 2 gun sonra komşum da aynisini
  Oldu bu nedir

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar, uyandıktan sonra elde veya vücudun herhangi bir yerinde kına görmek cinlerle hiç bir ilgisi yoktur. Bunun ruhun uykudayken kısmen ayrılması ve tekrar bedene dönmesi ile alakalı olduğu söylenmektedir. Bir hastalıktan kaynaklandığı da söylense de günümüzde henüz tıp bunu ispatlamamıştır.

 9. Misafir
  arkadaşlar ablam bu sabah kalkınca elinde 4 rakamı görmüş nabzının olduğu yerde sebebi nedir acaba ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Uyandıktan sonra elde görülen çeşitli kına gibi işaretler hakkında bir çok söylentiler bulunmaktadır ama yüzde yüz şu sebepten dolayı bir şey demek zordur. Bazıları bunun ruh ile beden ilişkisinden kaynakladığını söylemektedirler. Bazıları da "tinea negra" isimli bir mantar hastalığından olduğunu söylemektedirler.

 11. Misafir
  Smdi oldu sol elinde avucumda sag eliminde küçücük yan tarafinda var

  Uyandığımda baş parmağım da avcumun kenarlarında kına izleri vardı aciklarmisiniz

 12. arifselim
  Yönetici
  Bir çok kimsede uyandıktan sonra ellerinde ve bazen ayaklarında kına yakıldığını görmektedirler. Aslında bildiğimiz kadar bu konuda kesin bir bilgi yoktur. Uyurken ruhun kısmen bedenden ayrılmasından sonra tekrar bedene dönüşünden kaynaklandığını söyleyenler vardır. Ayrıca bir çeşit mantar hastalığı olduğu ve ellerin iyice temizlendiğinde geçtiğini söyleyenlerde vardır. En azından bugüne kadar bundan bir zarar gören kimse görülmemiştir bu açıdan inşaallah endişelenecek bir durum yoktur.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
elleri kınalı uyanmak,  elinde kına ile uyanmak,  eli kınalı uyanmak,  sabah uyanınca elde kına olması,  uyanınca elinde kına olması,  uyanınca elde kına olması,  uyandığında elinde kına olması