+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Karı koca arasını düzelmesi için tesirli dua Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Karı koca arasını düzelmesi için tesirli dua


 2. jerusselam
  Devamlı Üye

  Cevap: Karı koca arasını düzelmesi için tesirli dua


  Reklam  Cevap: Karı koca arasını düzelmesi için tesirli dua  Sokakta, çarşıda, pazarda, iş yerinde ve meskende sürekli diğer insanlarla sosyal ilişki halinde olan insanlar, güven ve huzur içinde hayatlarını sürdürebilmesi için bu ilişkiyi olumlu bir şekilde sürdürmesi gerekir. Yüce Allah, “aralarınızı düzeltin” (Enfal, 8/1) buyurmuş, Peygamberimiz (a.s.) da ashabının iyi ilişkiler içersinde olmasını, birbirlerine sevgi ve saygı göstermelerini ve birlik ve beraberliklerini istemiş, bu konuda Allah’a şöyle dua etmelerini öğretmiştir:

  Okunuşu: Allâhümme ellif beyne kulûbinâ
  Ve aslih zâte beyninâ
  Vehdinâ sübüles-selâmi
  Ve neccinâ minez-zulümâti ilen-nûri
  Ve cen-nibne-l-fevâhışe mâ zahara minhâ ve mâ betane.
  Allâhümmehfaznâ fî esmâ’ınâ ve ebsârinâ ve ezvâcinâ


  Anlamı: Allahım! Kalplerimizi birleştir (bize ayrılğıa düşürme) Aramızı/sosyal ilişkilerimizi düzelt. Bizi doğru yola ilet. Bizi (şirk, küfür ve nifak) karanlıklarından kurat, (iman ve İslam) aydınlığına çıkar, bizi her türlü çirkinlik ve edepsizliğin açığı ve gizlisinden uzaklaştır
  Allah’ım! Kulaklarımızı, gözlerimizi ve eşlerimizi (her türlü kötülükten ve günahtan) koru. (İbn Hibban, Rakaik, No: 996)

 3. Misafir
  Gercekten tesiri varmi

  Kac defa okumaliyim

  bu duayı kaçdefa okumam gerekiyor abdest siz okunurmu

 4. mum
  Administrator
  karı koca arasını düzeltmek için duayı dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Abdest şart değildir

 5. Misafir
  esımle aramız cok kotu eve gelmıyor napmalıyım

+ Yorum Gönder
karı koca arasını düzeltmek için dua,  eşler arasını düzelten dua,  karı koca arasını düzelten dua,  eşlerin arasını düzelten dua,  eşlerin arasının düzelmesi için dua,  kari-koca arasini düzeltme duasi,  karı koca arasını düzeltecek dua