+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Aşık olmak günahmı bunu sevdiği kişiye söylemesi günahmı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Aşık olmak günahmı bunu sevdiği kişiye söylemesi günahmı

  Yorum: Aşık olmak günahmı bunu sevdiği kişiye söylemesi günahmı isimli konu Mumsema.com
  Sevdigim kisinin beni sevmesi icin boyle bi dua buldum internette. .okumam da bi sakinca var midir.onun beni sevmesi icin onunla hayirlisiyla evlenmek icin okumak istiyorum.yardimci olursaniz cok sevinirim .
  * BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNE MUHAMMEDİN NÛRİZ-ZÂTİ VE SIRRIŞ-ŞERRİ Fİ CEMİIL ESMAİ VES-SIFÂTİ VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM.*** 100 defa okunacak dua..

 2. Yaralı Melle
  Süper Moderator

  Yorum: Aşık olmak günahmı bunu sevdiği kişiye söylemesi günahmı


  Reklam  bir duanın sağlam olabilmesi için ya kuranda geçecek yada hadislerde
  bu birilerinni tavsiyesi olan bir duadır kaynaksızdır

 3. Misafir
  Yani bu duayi okumamali miyim

 4. arifselim
  Yönetici
  Birine aşık olmak günah olmasa da bunu günaha alet etmek ve duygularının esiri olarak hareket etmek günahlara iletir bundan sakınılması gerekir.

 5. Misafir
  Gercekten anlamadim kusura bakmayin.ben bu duanin anlamini bilmiyorum .kotu bi amacla degil sevdigim kisinin beni sevmesi icin sonunda da onunla hayirli bir evlilik yapmak istedigim icin bu duayi okumak istiyorum.okumam da bi sorun var mi .okumamaliyi miyim

 6. arifselim
  Yönetici
  Aslını bilmediğin ve delilini bilmediğin duaları okumanı tavsiye etmiyoruz. Artık okuyup okumamak sana kalmıştır.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
bir kızı sevmek günah mı,  sevdiğini söylemek,  dinimizde bir kızı sevmek,  sevgili olmak günah mı,  bir erkeğe sevdiğini söylemek günah mı,  islama göre bir kızı sevmek,  aşık olmak günah mı