+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kocam Bana Karşı çok Ilgisiz.hep Tartışıyoruz. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kocam Bana Karşı çok Ilgisiz.hep Tartışıyoruz.


 2. İsrâ
  İsrâ

  --->: Kocam Bana Karşı çok Ilgisiz.hep Tartışıyoruz.


  Reklam  Cevap: 7 sene zina hayatindan sonra bir yuva ne kadar saglikli olur bilemiyorum kardesim.
  Allah yuvaniza huzur mutluluk versin. Kendine bir dön ve bak ney degisti kendinde ona göre hareket etmeye calis yani en cok sevdigi seyleri yap, eve geldiginde tebessümle karsila gününü sor ve muhabbet edin. Gururunuzu kenara birakin. Eski günleri hatirlatacak resimlerde bakabilirsiniz. Bilemiyorum ama ilgiyi cekmek isterseniz bunu basarabileceginize eminim.

  Allah aranizdaki sevgiyi saygiyi ve muhabbeti artirsin.

 3. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm
  Ebû Müslim Havlânî bir toplulukta konuşulanları dinler. Hemen hepsi de hanımından şikâyette bulunmaktadırlar. Ancak Ebû Müslim hiç şikayet etmez. Derler ki:
  “-Velî gibi bir hanıma düştün de sesin çıkmıyor değil mi?”
  Omuzlarını silkerek cevap verir:
  “-Bizimki velî filan değil, kelimenin tam manasıyla delidir deli!..”
  Konuşmasına devamla:
  “-Ben” der, “-Usûlünü biliyorum da öyle geçiniyorum, kavga gürültümüz o yüzden olmuyor!..”
  Büsbütün meraka düşerler ve:
  “-Deli gibi biriyle kavgasız gürültüsüz geçinmenin usûlü nedir ki?” diye sormaktan kendilerini alamazlar. Şöyle îzah eder, Ebû Müslim, geçinmenin sırrını:
  “-Allâh Teâlâ Âdem -aleyhisselâm-’ı topraktan yarattığında bedenine önce aklı koydu. Sonra öfkeyi yarattı. Ona da Âdem’in bedenine girmesini emretti. Öfke:
  “-Ben” dedi, “Âdemin bedenine giremem. Çünkü orada akıl var! Akılla ikimiz bir yerde asla duramayız!..”
  Rabbimiz buyurdu:
  “-Ey öfke! Sen Âdem’in bedenine girmeye yönel. Akıl senin geldiğini görünce hemen çıkıp gider, kendi yerini sana bırakır. Böylece sen de Âdem’i deli edersin.”
  Ebû Müslim burada der ki:
  “-İşte biz hanımla bu konuda anlaştık. Dedik ki, madem insana öfke gelince akıl gidiyor, insan delinin tekidir. Deliye karşı ise bir velî lâzımdır. Ben öfkelenirsem hemen farkına varacaksın, sabır gösterip ters cevap vermeyecek, velî rolü oynayacaksın. Şâyet sen öfkelenir de sen deli durumuna girersen, bu defa da ben velî rolüne girerek sabredeceğim.”
  “-Ey dostlar, siz de bir deliye bir veli rolü oynayın, öfkelenince karşı taraf velî rolüne girsin, sabır ve tahammülü esas alsın, göreceksiniz, tartışma kısa zamanda son bulacak, taraflar birbirlerine karşı sevgiyle dolacak.”

 4. Rayyan Emir
  Devamlı Üye
  isra kardesim zina hayati yasadiklarini nerden biliyorsun belki 3 sene nisanli kaldilar?!? arkadasim gorevlerinizi eksik etmeyin tartismaya basladiginizi anladiginiz anda evet haklisin diye baslayin soze bu cok seyi degistirir. herzaman cevap vermek zorunda degilsiniz susmak en buyuk cevaptir. ama zindan ediyorsa haksiz yere bir muddet suskunluga burunun bakalim neler degisecek

 5. İsrâ
  İsrâ
  isra kardesim zina hayati yasadiklarini nerden biliyorsun belki 3 sene nisanli kaldilar?!?
  3 sene nisanli kaldilar diyer geride kalan 4 sene nedir? ben 7 yil birlik sonrasi 4 yillik evlendiler diye anladim, yanlis isem k.bakmayin.

 6. Rayyan Emir
  Devamlı Üye
  ilk okuyunca bana da 7 senelik gecmisimiz var 4 senesi evliyim gibi geldi . o yuzden 3 sene nisanlilardir belki dedim

+ Yorum Gönder
kocam çok ilgisiz,  kocam ilgisiz,  eşim bana karşı ilgisiz,  kocam bana karşı ilgisiz,  kocam bana karsi ilgisiz,  kocam bana ilgisiz,  eşim bana karşı cok ilgisiz