+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kocam bana bir arkadaşımla ilgili onunla bir daha konuşursan 3 defa şart olsun dedi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kocam bana bir arkadaşımla ilgili onunla bir daha konuşursan 3 defa şart olsun dedi

  Sual: kocam bana bir arkadasimla ilgili onunla bir daha konusursan 3 defa sart olsun,sart olsun,sart olsun dedi ne yapmaliyim sadece selam verip selam alabilirsin dedi bana hosgeldin dese ben ona cevap versem veya tersi olsa ne olur beni aydinlatirmisiniz ve esim arkadasimi suclu zannediyor halbuki sucsuz,sucsuz olmasi yeminini degistirirmi? ? 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  --->: Kocam bana bir arkadaşımla ilgili onunla bir daha konuşursan 3 defa şart olsun dedi


  Reklam  Cevap: Kardeşim sadece şart olsun kelimesini kullandıysa korkma bir şey olmaz. Çünkü boşama-talak lafzı geçmediği sürece boşanma olmaz.

 3. Berât1
  ÖZLENEN GÜN GELECEKTİR
  ayrıntılı bigi için aşağıdaki linke bakabilirsin kardeş


  http://www.mumsema.com/s-t/2661-talak-bosanma.html

 4. TatarRmzn
  Devamlı Üye
  Boşanma ile ilgili geniş bilgi verilmiş kardeşim.Eşin arkadaşını ne konuda suçlu görüyor bilemeyiz.Fakat görüşmemende evliliğin açısından yarar vardır.En azından sen arkadaşının gerçekten suçsuz olduğunu biiyorsan.Bunu eşinin de görmesini sağla.Gerçeği görüp bilirse hiçbir sorun kalmaz.Bu süre içerisinde arkadaşın da olsa görüşüp evliliğine yazık etme derim.

+ Yorum Gönder