+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İnsan Oğlunun ölüm şekli belli midir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: İnsan Oğlunun ölüm şekli belli midir?

  Cevap: İnsan Oğlunun ölüm şekli belli midir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Selamunaleyküm.bnm Abi'm 41 yaşında idi.beyin kanaması geçirdi,9gün özel ygn bkm Ünitesi'nde beklettiler şuuru kapalı die ,10.gün devlet hastanesinde yer açıldı oraya yatırdık.baloncuk ameliyatı oldu gözünü açtı.tam servise alınacakken sepsis denen enfeksiyona yakalaandı,ve bidaha kendine gelemedi 50.gün yogun bakımda vefat etti.özel hastanede sıcağı sıcağına ameliyatı yaptırmadıgım için cok üZülüyorum.herkes farklı bişey dedi karar veremedim özel -devlet die.bu kadrrimmi yoksa ihmalimmi,özelede gitseydim durum farklı olurmmuydu.lütfen bir cvp

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: İnsan Oğlunun ölüm şekli belli midir?


  Reklam  Aleykum selam kardeşim. Allah rahmet etsin. Bu bir kaderdir bu onun vefat edeceği kaderi idi. Sen elinden geleni yapmışsın artık kendini suçlayacak bir düşünceye hiç gerek yoktur. Allah mekanını cennet eylesin.

 3. 15
  Misafir
  Sevgili kardeşim benim annemi götürmediğimiz doktor ve hastane kalmadı yok o Dr yanlış yaptı bu hastane yanlış yaptı o gözden kaçtı bu film eksik Çekildi ve sonunda kendimi paralasamda kaybettim anladımki ecel yaklaştığı zaman tüm proflar tüm alimler bi araya gelse hikaye ..bende çok insanı suçladım halada suçluyorum,aslında biliyorumki o dakika değil saniye ileri gitmiyor fakat o keşkeler insanı çok yoruyor..sana tavsiyem bu takıntılardan kurtulmak için abin için Çokça hayır yap sıkılınca namaz kıl ve bolca dua et Rahmetliye..bide onun için sadaka-i cariyeler yapabiliyorsan yap bunlar insanı rahatlatıyor..

 4. 16
  Misafir
  Babam arkadaslariyla nehir kıyısına piknik yaparkan alkolluyken nehire düşmüş boğularak oldu 2 gün sonra bulduk cesedini aklım almıyor biri beni aydınlatsin. Çok dikkatli ve titizdi nasıl düştü oraya inamiyorum.otopsi yapıldı alkol çıkmış kanında bu günahmi öbür tarafa alkollü mu gitti 5 vakitde namaz kilardi dinine düşkündü ama icerdide.

 5. 17
  Misafir
  çok güzel bilgiler,her şey belli ise ne gerek var mücadeleye.Akıl,mantık ve şuurumu bu durumda satmak istiyorum alan varmı ?

 6. 18
  Misafir
  Benim abimde sizin kardeşinizin kaderi gibi aynisi vurularak öldü. Rabbim size sabir versin cok zor acinizi anliyorum mekanlari cennet olsn kolay bir aci degil bnmde abom 26 yasindaydi 6 aylik evliydi gitti kaderde bu şekilde ölmek varmis omurleri vadeleri bu kadarmiş. Sakin isyan etmeyin rabbim sabirlar versin

 7. 19
  Misafir
  İftiraya uğramak ve buna dayanamayıp sonunda kendini asmak bu da mı kader benim eşim 77 gün bu iftira ile yaşamaya çalıştı yasamaksa çok kötü oldu. Beni ve 3.5 aylık bebeğimiz bıraktı gitti köyünde kendini asti bu da mı kader? Onsuz Bebeğimi büyütmek dayanamiyorum artık. ..

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

ölüm saati değişir mi

ölüm şekli değişir mi

ölüm zamanı değişir mi

ölüm şekli kader mi

insanın öleceği gün bellimidir

insanın ne zaman öleceği belli midir

öleceğimiz gün bellimidir