+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Keder ve sıkıntılarımın giderilmesi için yazanlara selam olsun Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Keder ve sıkıntılarımın giderilmesi için yazanlara selam olsun

  Sual: esselamun aleykum bugünkü durumum ruh halim anlatılmaz durumdaydım,busiteye girip siz değerli kardeşlerimden dua almayı düşünüyordum önce başlıklara baktım ve ezgi06 kardeşimize yazılan yazıları büyük bir heyecanla okudum sanki o yazılanlar bana yazılmış gibi sanki o tavsiler bana ediliyormuş gibi issettim ve şuna kanaat ettim ki belkide RABBİM bunları benim okumam ve teselli bulmam için tekrar yayınlattırdı çünkü yazılar yaklaşık iki yıl öncesine ait. şu an için o kadar huzur doluki anlatamam yüce ALLAHIM hepinizden razı olsun sizleri seviyorum ALLAH için. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: Keder ve sıkıntılarımın giderilmesi için yazanlara selam olsun


  Reklam  Cevap:
  esselamun aleykum bugünkü durumum ruh halim anlatılmaz durumdaydım,busiteye girip siz değerli kardeşlerimden dua almayı düşünüyordum önce başlıklara baktım ve ezgi06 kardeşimize yazılan yazıları büyük bir heyecanla okudum sanki o yazılanlar bana yazılmış gibi sanki o tavsiler bana ediliyormuş gibi issettim ve şuna kanaat ettim ki belkide RABBİM bunları benim okumam ve teselli bulmam için tekrar yayınlattırdı çünkü yazılar yaklaşık iki yıl öncesine ait. şu an için o kadar huzur doluki anlatamam yüce ALLAHIM hepinizden razı olsun sizleri seviyorum ALLAH için.
  ve aleykumusselam ve rahmtullah. Bizlerde tüm müminleri seviyoruz. Allah (cc) sıkıntılarını gidersin.

 3. meçhul_100
  ˙·٠• FiLiSTiN•٠·˙
  ve aleykumusselam ve rahmtullah.
  RABBİM yardımcın olsun kardeş,tüm sıkıntılarını gidersin...

+ Yorum Gönder