+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kunut dualrını bilmiyorum öğrenmeyi çok istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kunut dualrını bilmiyorum öğrenmeyi çok istiyorum

  Sual: 15 yaşındaym namaz kılıyorum ama kunut dualrını bilmiyorum.öğrenmeyi çok istiyorum net yazıyorum ama çıkmıyo lütfen yardımcı olun... ? 2. meçhul_100
  ˙·٠• FiLiSTiN•٠·˙

  --->: kunut dualrını bilmiyorum öğrenmeyi çok istiyorum


  Reklam  Cevap: RABBİM namazlarını kabul etsin kardeşim..
  Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdîk. Ve nü'minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsnî aleykel-hayra küllehû neşkürüke ve lâ nekfürüke ve nahleu ve netrükü men yefcürük.

  Allâhümme iyyâke na'büdü ve leke nüsallî ve nescüdü ve ileyke nes'â ve nahfidü nercû rahmeteke ve nahşâ azâbeke inne azâbeke bilküffâri mülhık
  ---::: ANLAMI :::---
  Allahım! Senden yardım isteriz, günahlarımızı bağışlamanı isteriz, razı olduğun şeylere hidayet etmeni isteriz. Sana inanırız, sana tevbe ederiz. Sana güveniriz. Bize verdiğin bütün nimetleri bilerek seni hayır ile öğeriz. Sana şükrederiz. Hiçbir nimetini inkar etmez ve onları başkasından bilmeyiz. Nimetlerini inkar eden ve sana karşı geleni bırakırız.
  Allahım! Biz yalnız sana kulluk ederiz. Namazı yalnız senin için kılarız, ancak sana secde ederiz. Yalnız sana koşar ve sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız. İbadetlerini sevinçle yaparız. Rahmetinin devamını ve çoğalmasını dileriz. Azabından korkarız, şüphesiz senin azabın kafirlere ve inançsızlara ulaşır.

+ Yorum Gönder