+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Köstebek,tuvalet,tanımadığım birinden hoşlanma,tanımadığım biriyle konuşma Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Köstebek,tuvalet,tanımadığım birinden hoşlanma,tanımadığım biriyle konuşma

  Sual: rüyamda bı başka kadının ewındeydık orada bi çocuk vardı ben onu gerçek hayatta hiç görmedım ondan hoşlanıyordummm üç tane küçük çocuk vardı ben o kişi ve üç küçük çocuk kocaman bı sünger gibi brseyim uzerıne uzanmıstık ama cook rahatı bu daha sonra ewe gıtık ewde tulavette dururken bı telefon caldı ew sahibi telefonu actı ama telafonu acan kısı bendım bı anda buyumuştum telefonda güya eski eşım benı aramış sesimii dinliyordu sonra ben tayfur şimi senın sarkını dınlıyorum dedı bende dedım kı sen o şarkıyı cuzdanında ki resimle dinle dedım telefonu kapadım ewımızde misafir vardı bırde 18 yaşında da kızı vardı ıste eskı esımın benı aldattıgı kadın ewımıze mısaır gelmıstı ? 2. meçhul_100
  ˙·٠• FiLiSTiN•٠·˙

  --->: köstebek,tuvalet,tanımadığım birinden hoşlanma,tanımadığım biriyle konuşma


  Reklam  Cevap: buyur kardeş...


  Rüyada Köstebek görmek (İmam Nablusi)
  Bir köstebek aldığını veya köstebeğin kendi yanına girdiğini gören kimse şehirden göç eder. Eğer mülkü varsa satar. Kendi evi veya başkasının evinde bir köstebeğin olduğunu görse, o yerin hırsızlardan muhafaza edilmesi yahut ev sahibinin, kendisiyle beraber bulunanlardan kaçınması lazımdır. Çünkü köstebek, evin içerisinde bulunan eşyayı yer.

+ Yorum Gönder