+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İslamı öğrenme (islam'ı nasıl öğrenebilirim) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İslamı öğrenme (islam'ı nasıl öğrenebilirim)


 2. İsrâ
  İsrâ

  --->: islamı öğrenme


  Reklam  Cevap: en yakin islamalimi veya güvene bildigin bir hocanin yaninda ögrenebilirsin, saglam kaynakli kitaplardan faydalanabilirsin..

 3. Misafir
  Esmaül hüsnayi okumayan başlamadan önce Allah rızası için iki rekat namaz ve ALLAHin 99 ismini okuyup ve100 tevbeyi istiğfar 100 selavat çekip 3ihlas okuyup 1 Felak 1nas surelerini okuyup niyetimizi yapım ve 1fatiha okuyup Peygamber efendimizin ruhlarına hediye ediyoruz peki bunları her gün okunması gereken esmalar okurken süreklimi yapmalıyız.

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu anlattığın şeyler gayet güzel ameller ve dualardır ancak bunları her gün yapmaya gerek yoktur. Direk Esmaül hüsna'yı da okuyabilirsin. Günlük hayatta ilk sıraya konması gerekenler; farzlar, helal ve haramlara uymak ile sünnetleri yerine getirmek olmalıdır.

+ Yorum Gönder
islamı nasıl öğrenebilirim,  islamı nasıl öğrenirim,  dinimizi doğru bir şekilde nereden öğrenebiliriz,  islam dini nasıl öğrenilir,  islam dini en iyi nasıl oğrenilir,  dini nasıl öğreniriz