+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşim cuma namazına gitmiyor onun gitmesini saglamak isityorum beraber namazlarımızı kılmak istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Eşim cuma namazına gitmiyor onun gitmesini saglamak isityorum beraber namazlarımızı kılmak istiyorum

  Sual: selamün aleyküm
  ara ara da olsa namazları kılmaya gayret gösteriyorum.eşim cuma namazına gitmiyor onun gitmesini saglamak isityorum beraber namazlarımızı kılmak istiyorum ne yapmam lazım onun cuma namazına gitmesi için ya da namazlarımızı vakitlice kılabilmek için? onu zorlamakta istemiyorum ama gitmesini çok istiyorum. ? 2. 2
  rana
  Aciz Kul

  --->: eşim cuma namazına gitmiyor onun gitmesini saglamak isityorum beraber namazlarımızı kılmak ist


  Reklam  Cevap: ve aleykumusselam ve rahmetullah,

  kardesim insani insan yapan ilk cevresidir, yani arkadaslari namaz kilan ise onlara bu konuda arkadaslarina yani esine biraz hatirlatma yapsinlar direkde olmasa da arada duyurduklarinda bu icine girecektir.
  Namaz öyle bir ibadet ki zorla asla olmayan birsey. Zorlasan zaten yapmicaktir. Belki hayatinizda degistirmeniz gereken seyler olabilir, misal bir kac saat tv aciksa onun bir saatini kitaba ayirin maneviyat kazandiracak seyler yapin birlikte..

  Allah yar ve yardimcin olsun, insaAllah esin en kisa zamanda bes vakit namazsini kilan cuma namazsina katilanlardan olur..


 3. 3
  Misafir
  Ben her cuma ağlıyorum erkekler cuma namazina gittiği zaman çünkü benim esim gitmiyor manzeretleri sıralıyordasıralıyor cok uzgunum

 4. 4
  Misafir
  bu durum cok kotu durum gercekten ayni duygulari bende yasiyorum rabbim isla etsin tez zamnda ins

+ Yorum Gönder

eşim cuma namazına gitmiyor