+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İdrar yaptıktan sonra tekrar damla halinde gelmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: İdrar yaptıktan sonra tekrar damla halinde gelmesi

  Cevap: İdrar yaptıktan sonra tekrar damla halinde gelmesi isimli yazı www.Mumsema.com

  Kızım 5 yaşındadır tuvaletten sonra damla damla idrar kaçırıyor sebebi ne olabilir

 2. Misafir

  Cevap: İdrar yaptıktan sonra tekrar damla halinde gelmesi


  Reklam  Selam.hocam bnmde skintim idrar 1 saatte idrara gtiyom ve damla ma oluyor oturarak ıdrarimi yapıyorum onun faydası oluyor mu ama iş esnasında çalıştığım zaman günde 2 defa gtiyom ama boşta kaldım mi sürekli idrara cikiyom aklıma geldikçe işiyorum psikolojik mi yoksa birde arada bi gece çıkıyorum idrara ama kış ayında yaz aylarında nadir

 3. Misafir
  Bende de var bu sorun tuvalatten sonra peçeteyle baya bir sıyırıp birdaha peçete koyup istibra yapıyorum baya uzun süre sürüyor bakıyorum artık dinmişdir diye kuru gözüküyor abdest alıp namazı kılıyorum namazdan sonra akntı gelmiş yine çozum olarak pamuk koyup abdest alıyorum .Bir de her gün uykumdan uyanınca yapuşkan sıvı geliyor meziye benziyor renksiz kokusuz yapışkan uhu gibi oda hemen o yüzden pamuk koyup namaz kılıyorum sizce ne yapmalı ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu ilk sorunun için doktora gitmelisin. Bu pamukla çözülecek bir sorun değildir ve pamuk sağlık açısından da zararlıdır. Uykudan uyanınca meni görmediğin sürece bu tür sıvılardan dolayı cünüp olmazsın.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
idrar yaptıktan sonra damlama,  idrar yaptıktan sonra idrar gelmesi,  idrardan sonra damlama,  idrarın damla damla gelmesi,  idrarımı yaptıktan sonra damlama,  tuvaletten sonra idrar gelmesi,  idrar yaptıktan sonra akıntı gelmesi