+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Nurettin yıldız hoca kimdir? kaç fetvası vardır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. mum
  Administrator

  Cevap: Nurettin yıldız hoca kimdir? kaç fetvası vardır?

  Cevap: Nurettin yıldız hoca kimdir? kaç fetvası vardır? isimli konu Mumsema.com
  nurettin yıldız hoca bayramdan sonra misafirimiz olacak inşallah
  Nureddin hoca, tanıdığım en kıymetli en değerli Alimdir

 2. Misafir

  Cevap: Nurettin yıldız hoca kimdir? kaç fetvası vardır?


  Reklam  Hocam ben tunceli de oturuyorum sizi dinlediğim zaman çok etkileniyorum Allahın izniyle doğru yolu bulmaya çalışacağım hocam bana dua edin Allah razı olsun sizden.

 3. Misafir
  Mersin eğitim sen tarafından Nureddin Yıldız hocaya ait nikah konusunda bir video paylaşılmakta ve karalama yapılmaktadır.yaşı küçük kız çocuğu ile büyük erkeklerin veya tersi bir durumda nikah ve evlenmenin caiz olduğu bir sakıncanın olmadığı.TALAK Suresi 4.ayette de geçtiğinin vurgulandığı bu video konusunun ne şekilde olduğunu en cahil bir kimsenin bile anlayacağı şekilde yayınlarsanız daha iyi olur.Çok ince nüansları olan konulara değinirken büyük kitle olan avamın anlama kabiliyetini gözardı etmemek lazım, kuran ı kendi anlayışına göre değerlendirenler bektaşi nin ;kuran da namaza yaklaşmayın: anlayışını sergiliyor.

 4. Misafir
  Allah ondan ebeden razi olsun,onun sayesinde imanim artdi,namazdaydim,tesetture de kecdim.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
nurettin yıldız kimdir,  nurettin yıldız,  nurettin yildiz,  nurettin yildiz kimdir,  nurettin yıldız hoca,  nurettin yıldız nereli,  nurettin yıldız kim