+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Hakikaten insanın ve hayvanın en pis ve temiz yeri, kalbi ve lisanıdır Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Hakikaten insanın ve hayvanın en pis ve temiz yeri, kalbi ve lisanıdır


 2. Ensar
  لا اله ا لا ا لله

  --->: Hakikaten insanın ve hayvanın en pis ve temiz yeri, kalbi ve lisanıdır


  Reklam  Cevap: Dil Yarası
  Babası oğluna bir torba çivi verir ve ona sabrını her kaybettiğinde kapağın arkasına bir çivi çakmasını söyler.Birinci gün çocuk 37 çivi çakar.Haftalar ilerledikçe çocuk kendini kontrol etmeyi öğrenir, ve daha az çivi çakmaya başlar.

  Daha sonra, kendini kontrol etmesinin gidip kapağa çivi çakmaktan daha kolay olduğunun farkına varır. Hiç çivi çakmadığı ilk günün sonunda durumu babasına bildirir. Bu defa baba, oğluna kendini kontrol ettiği her günün sonunda çivi sökmesini söyler. Günler geçer ve en son çivi söküldüğünde çocuk yine babasına haber verir. Babası çocuğu elinden tutup kapağın yanına götürür ve şunları söyler:

  - "Bak oğlum çok çalıştin, fakat kapağın üzerindeki tüm deliklere bir bak. Hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaklar. Her sabırsızlığında karşındakilerde böyle yaralar oluşur. Birini bıçaklayıp tekrar bıçağı çıkarabilirsin, önemli değil ama ne kadar özür dilersen dile o bıçak yarası daima orada duracaktır..."

+ Yorum Gönder
insanın en temiz yeri