+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Oral ve anal seksin hükmü nedir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Oral ve anal seksin hükmü nedir


 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  --->: oral ve anal seksin hükmü nedir


  Reklam  Cevap: Anal seks haramdır kardeşim. Keffareti olan bir günah değildir. Allah (cc) bolca tevbe edip pişmanlık duyup bir daha bu günahı işlememeye azmetmelisin.

  Oral ilişki için de caizdir yada değildir gibi bir hüküm yoktur ama edebe aykırıdır insan sağlığına zararlıdır. İnsan gibi şerefli bir varlık böyle bir fiili işleyince ne kadar şerefi kalır sen düşün artık.

 3. Fetva Meclisi
  Moderatör
  Soru:
  Affınıza sığınarak bu süali soracağım ilahiyatcı olmam hasebiyle bir kaç arkadaş bunu bana sordular kesin bir yanıt veremedim. Oral sex (eşler arasında) caiz olup olmama noktasında mesnedli olarak yanıt verirseniz sevinirim. Tekrar affınıza sığınıyorum kusuruma bakmayın...

  Cevap:
  Öpme, okşama dışında tam olarak cinsel temas yapılamaz, yapılırsa mekruh olur. "Eşlerin birbirine her yerleri mübahtır, haram değildir" şeklindeki bir hüküm doğru değildir; kadına anüsten yaklaşmak (ters ilişki) ehl-i sünnete göre caiz değildir. Ağız da cinsel temas için değil, başka işler için var edilmiştir; oradan cinsel temas yaratılış amacına da, fıtrata da ters düşer, fıtratları bozulmamış olanlar bundan nefret ederler.

+ Yorum Gönder
anal ne demek,  anAl nedemek,  anal ne,  analnedemek,  Analnedemektir