+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Yiğit Gençler Ashabı Kehf isimleri nelerdir? isim olarak kullanabilir miyiz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yiğit Gençler Ashabı Kehf isimleri nelerdir? isim olarak kullanabilir miyiz?


 2. esin-ti
  ♥• ραyLαşмακ güzéLdiя •♥

  --->: Yiğit Gençler Ashabı Kehf isimleri nelerdir? isim olarak kullanabilir miyiz?


  Reklam  Cevap: Bu kişilerin isimlerinin Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Debernuş, Şazenuş ve Kefeştetayyuş olduğu söylenir.

 3. Misafir
  Selamlar.SEvgili kardeşlerim:YÜCE RABBİMİZ ;Kehf suresinin 22. ayeti kerimesinde diyorki: Bu mağara arkadaşlarının sayısı hakkında çeşitli sayılar söyleyenler vardır 3 5 7 gibi bunların sayısını ancak biz biliriz diyor. Bu demektirki bunların sayılarını bildiğini söylemek veeee bunların isimleri de şunlardır demek küfür dür ALLAHA İSYANDIR. Yani rabbimize savaş açmaktırey rabbim bunların sayısı ve isimleri şunlardır sen her ne kadar bunların sayılarını biz biliriz desende bunların sayıları 7 dir ve isimleri de şunlardır demektir kii. allah korusun bu şirktir. Allahımızın hükmünü inkar etmek ve sayıları ile isimlerini ben de biliyorum demekir. AKIL EDENLERE DÜŞÜNMELERİ İÇİN acizane bir tavsiyedir bu. saygılar.

+ Yorum Gönder