+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Misafirler wc ye girdiklerinde terliği giymeden önce, wc nin zeminine basıp terliği öyle giyiyorlar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Misafirler wc ye girdiklerinde terliği giymeden önce, wc nin zeminine basıp terliği öyle giyiyorlar

  Sual: Necis takıntım olduğunu tahmin ediyorum ağır ve hafif necaseti araştırsam da hükümlerni tam kavrayamadım ,soracağım sorulara alacağım cevaplara göre hareket edeceğim .islami bir site olduğunuz için sizlere güveniyorum .Eve gelen misafirler wc ye girdiklerinde terliği giymeden önce, wc nin zeminine basıp terliği öyle giyiyorlar terlik necis olur mu?Wc den çıktıktan sonra bastıkları halı ,koltuk vb. necis olur mu? Bir de dış kapıdan girerken ayakkabı çıkarılan yerlere çorapları ile basıyorlar o çorapla bastıkları yerler,halılar necis olur mu.psikolağa gitmeyi düşündüm ancak dindar olanını bulamadığım için gitmedim Bu rahatsızlığımdan ötürü misafir kabul etmekten korkar oldum.acizliğimin farkına vararak ALLAHA sığınıyorum .Küçük çocuğu olan insanlardan daha çok huylanıyorum bebeklerinin bezlerini değiştirip ellerini yıkamamaları beni huzursuz ediyor .misafir gittikten sonra her yer necis oldu diye huzursuz bir şekilde temizlik yapıyorum.Necis her yere bulaşmış gibi geliyor.Aslında arkadaşlarımız dindar ama bana çok rahat kişilik olarak geliyorlar .iç huzurum kalmadı. ? 2. mumsema
  aydınlatmaya devam...

  --->: misafirler wc ye girdiklerinde terliği giymeden önce, wc nin zeminine basıp terliği öyle giyiy


  Reklam  Cevap:


  Necis takıntım olduğunu tahmin ediyorum ağır ve hafif necaseti araştırsam da hükümlerni tam kavrayamadım ,soracağım sorulara alacağım cevaplara göre hareket edeceğim .islami bir site olduğunuz için sizlere güveniyorum .Eve gelen misafirler wc ye girdiklerinde terliği giymeden önce, wc nin zeminine basıp terliği öyle giyiyorlar terlik necis olur mu?Wc den çıktıktan sonra bastıkları halı ,koltuk vb. necis olur mu? Bir de dış kapıdan girerken ayakkabı çıkarılan yerlere çorapları ile basıyorlar o çorapla bastıkları yerler,halılar necis olur mu.psikolağa gitmeyi düşündüm ancak dindar olanını bulamadığım için gitmedim Bu rahatsızlığımdan ötürü misafir kabul etmekten korkar oldum.acizliğimin farkına vararak ALLAHA sığınıyorum .Küçük çocuğu olan insanlardan daha çok huylanıyorum bebeklerinin bezlerini değiştirip ellerini yıkamamaları beni huzursuz ediyor .misafir gittikten sonra her yer necis oldu diye huzursuz bir şekilde temizlik yapıyorum.Necis her yere bulaşmış gibi geliyor.Aslında arkadaşlarımız dindar ama bana çok rahat kişilik olarak geliyorlar .iç huzurum kalmadı.
  Bastıkları yerler kuru ise necis olmaz rahat ol kardeş.

+ Yorum Gönder