+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kapına geldim! af dilemeye geldim affa layık olmasam da beni affet ne olur affet!!! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kapına geldim! af dilemeye geldim affa layık olmasam da beni affet ne olur affet!!!

  Sual: iki omuzumun üzerinde hissettiğim günah ağırlığım belimi büktü dostlar!elimi açıyorum Rabbıme utancımdan huzuruna dahi çıkamıyorum. bılıyorum TEVVAB olduğunu lakin mecalim yok kalkmaya ayağa...göğüs kafesimden yırtıyorlar sanıyorum bedenimi...uykularım haram gecem ziyan gündüzüm verem oldu bana. gözümde yaş dizimde derman kalmadı.mücrimim cürmüm çok büyük. bir dağ misali altında kalmış vaziyetteyim.
  müminin mümine ettiği dua makbuldur bilirsiniz. banada dua eder mısınız? belki sizn temiz kalbınız ıhlasınız ıhsanınız yüzü suyu hürmetine bağışlanırım da kurtuluşa erenlerden olurum.ne olur benım derdımle dertlenseniz!!!
  Allah razı olsun!. ? 2. iliman
  ilim+iman

  --->: kapına geldim! af dilemeye geldim affa layık olmasam da...beni affet ne olur affet!!!


  Reklam  Cevap: Ne günahin var bilmiorum kardesim ama insAllah hayirlisi olur tövben kabul olur, cûmlemizin günahlarini affetsin Rabbimiz

 3. Hoca
  erimeye devam...
  iki omuzumun üzerinde hissettiğim günah ağırlığım belimi büktü dostlar!elimi açıyorum Rabbıme utancımdan huzuruna dahi çıkamıyorum. bılıyorum TEVVAB olduğunu lakin mecalim yok kalkmaya ayağa...göğüs kafesimden yırtıyorlar sanıyorum bedenimi...uykularım haram gecem ziyan gündüzüm verem oldu bana. gözümde yaş dizimde derman kalmadı.mücrimim cürmüm çok büyük. bir dağ misali altında kalmış vaziyetteyim.
  müminin mümine ettiği dua makbuldur bilirsiniz. banada dua eder mısınız? belki sizn temiz kalbınız ıhlasınız ıhsanınız yüzü suyu hürmetine bağışlanırım da kurtuluşa erenlerden olurum.ne olur benım derdımle dertlenseniz!!!
  Allah razı olsun!.
  “Ey haddi aşıp günaha giren ve nefislerine karşı israfta bulunan kullarım! Allah’ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin. Zira Allah bütün günahları affeder. O, gufran ve rahmet sahibidir.” (Zümer Sûresi, 39/53)

  ".....Allah'ın rahmetinden ümit kesmeyin. Çünkü kâfirler topluluğundan başkası Allah'ın rahmetinden ümit kesmez." (Yusuf 87)

  “Hatalarından dönüp tövbe edenler ve salih amel işleyenler var ya, Allah onların kötülüklerini iyiliklere, günahlarını sevaplara dönüştürür.” (Furkan Sûresi, 25/70)


  Allah (cc) yardımcın olsun.

 4. senayusa
  "ipek ve bocek"
  Okurken duani aglamak icin zor tuttum kendimi. Ne gunahin var bilmiyorum ama boylesi icten bir duayi Rabbim kabul eder insallah.

+ Yorum Gönder
af dilemeye geldim affa layık olmasamda