+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Ölen hastalar şehit midir? ahirettede eşimle beraber olabilirmiyim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Ölen hastalar şehit midir? ahirettede eşimle beraber olabilirmiyim?





  Sual: benim eşim 28 yaşında iç kanamaya bağlı olarak vefaat etti 7 yaşında bir kızım la bir başıma kaldım eşim hayatı boyunca hiç yalan konuşmadı dürüsttü kişilik sahibi ve iman sahibi temiz biriydi ve onu çok seviyorum çocukluğumuzda beraber geçti çok sıkıntılar gördük tam rahat bir hayata kavuşmuşken rabbim aldı yanına ve bn kalakaldım çok yalnızım sürekli eşim için okuyorum dua ediyorum 1. si eşim şehitmi oldu 2.si ahirettede eşimle beraber olabilirmiyim iman sahibi olmasam itihar etmeyi çok isterdim bunu düşündüğüm için günaha giriyormuyum hayatı nereden yakalıyacam hiç bilmiyorum eşimi çok özlüyorum sabır diliyorum yaradanımdan sürekli ölümü istemek çokmu günah tşklr ?







 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: Ölen hastalar şehit midir? ahirettede eşimle beraber olabilirmiyim?


  Reklam



  Cevap:
  benim eşim 28 yaşında iç kanamaya bağlı olarak vefaat etti 7 yaşında bir kızım la bir başıma kaldım eşim hayatı boyunca hiç yalan konuşmadı dürüsttü kişilik sahibi ve iman sahibi temiz biriydi ve onu çok seviyorum çocukluğumuzda beraber geçti çok sıkıntılar gördük tam rahat bir hayata kavuşmuşken rabbim aldı yanına ve bn kalakaldım çok yalnızım sürekli eşim için okuyorum dua ediyorum 1. si eşim şehitmi oldu 2.si ahirettede eşimle beraber olabilirmiyim iman sahibi olmasam itihar etmeyi çok isterdim bunu düşündüğüm için günaha giriyormuyum hayatı nereden yakalıyacam hiç bilmiyorum eşimi çok özlüyorum sabır diliyorum yaradanımdan sürekli ölümü istemek çokmu günah tşklr
  Allah (cc) eşinize Rahmet eylesin ve kalanlara dayanma gücü versin.
  Ne mutlu o eşinize ki, siz en yakını ona güzel şahitlikte bulunuyorsunuz.
  Hasta iken vefat etmesi günahlarına kefarettir. dileiğimiz o ki Allah onu günahsız olarak yanına almış olmasıdır.
  Sizde eşiniz gibi dürüst ve imanlı olursanız ömrünüzün sonuna kadar inşalah beraber cennete olursunuz.
  Allaha emanet oln

+ Yorum Gönder
ölen eşimi çok özlüyorum,  eşim öldü onu çok özlüyorum,  ölen kocamı çok özlüyorum,  eşim ölü cok òzledim ne yapmalıyım