+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşler Arası Soğukluk Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşler Arası Soğukluk

  Sual: Eşimle Aramda 4 Yıla Yakın Bir Dönemde Soğukluk Yaşıyoruz.eşim Benden Soğuduğunu Söylüyor.4 Yıldırda Bana Yaklaşmıyor.kardeş Gibi Yaşıyoruz.ne önerirsiniz. Rumuz:bayan ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Selamun aleykum. Eşler arasında cinsel hayat her iki eşinde hakkıdır. Bu ihmal edildiğinde ve bu hata düzeltilmediğinde bir boşanma nedenidir. 4 yıl çok uzun bir süredir ve haksızlıktır. Bu konuda sizin bu sorunu çözmek için ne gerekiyorsa yapmanız gerekir. Eğer doktora gidilmesi gerekiyorsa gitmeniz icap eder.

 3. Berât1
  ÖZLENEN GÜN GELECEKTİR
  Kardeş Allah yar ve yardımcınız olsun
  Bol bol Allaha dua ederek yardım iste
  sözü dinlenir kişilerden yardım iste

 4. Misafir
  Merhaba. Ben eşler arası soğukluğu araştırırken, buradaki yazılar dikkatimi çekti. Ben eşimde bu sorunu çözmek için, güzel giyinip parfümler sürüp ona her yönelmeye kalktığımda, beni itti. Ben çirkin bir bayan da değilim, arada yapardı bu tip hareketleri ben umursamazdım.Fakat, şimdi kendine hiç yanaştırmıyor, sen kimsin ki diyerek üste çıkmaya çalışıyor. Hayırdır, neden böylesin dediğimde canım seni istemiyor. Senden soğudum, sırf çocuklar için yaşıyorum seninle diyerek hakaretler ediyor. Bunu ilkezr sizinle paylaşıyorum. Sebebi ne olabilir? Görüşlerinizi alabilir iyim.

 5. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Eşler arasında cinsel sorunlar ihmal edilmemesi gereken sorunlardır. Bunun nedenleri ne olursa olsun mutlaka çözülmelidir. Cinsel isteksizliğin mutlaka bir nedeni vardır. Eğer eşler bu sorunu konuşabilirse Allah'ın izniyle çözülebilir ama sadece soğudum demekle bu mesele halledilmiş olmaz. Bu cinsel isteksizliğin büyük vebal ve sorumlulukları vardır. Sizde bunun sebeplerini konuşun ve çözme için destek almak gerekiyorsa destek almalısınız. Allah yardımcınız olsun.

 6. Misafir
  Herkes aynı dertten müzdarip...

+ Yorum Gönder
eşler arası soğukluk,  eşler arasındaki soğukluk,  eşler arasında soğukluk,  esler arasi sogukluk,  eşlerin arasındaki soğukluk,  esler arasindaki sogukluk,  eşim benden soğuduğunu söylüyor