+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Erkek erkadaşımla Ailemden habersiz imam nikahı kıymak istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Erkek erkadaşımla Ailemden habersiz imam nikahı kıymak istiyorum

  Cevap: Erkek erkadaşımla Ailemden habersiz imam nikahı kıymak istiyorum isimli konu Mumsema.com
  Taraflar Allah katında karı koca olmanın hükümlerinin bilincindeyse neden dini nikah geçersiz olsun. Mezheplere göre veli bulundurma meselesi değişiyor hiç okumadınız mı? Karşılıklı aşk sevgi olan yüreklerden bahsediyorum, muta nikahından değil. Kaldı ki bir iki gece birlikte olmak için dini nikah kıyanlar embesildir burda tartışmaya gerek yok. Ancak Allah şüphesiz herkesin kalbini ve amacını bilir.

 2. Misafir

  Yorum: Erkek erkadaşımla Ailemden habersiz imam nikahı kıymak istiyorum


  Reklam  Ben 18 yaşındayım ve kız arkadaşımla nikahimizi ben kiydim iki erkek şahitle hanefi mezhebine gore aile izini şart degilmis her yerde bu yazıyo bu konuşuluyor bizim nikahimiz geçersiz midir yani ?

 3. arifselim
  Yönetici
  Böyle bir nikah gizli tutulduğu için caiz değildir ve geçersizdir. Şahit demek gizlemeden bunu açıklayan demektir. Bu size şahit olan kimseler acaba kızın ailesine bunu söylediler mi veya söyleyebilirler mi nasıl bir anlaşma yaptınız aranızda? Bu şekilde gizli gizli dini nikah asla geçerli değildir kendi kendini kandırmaya gerek yoktur.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
imam nikahı kıydırmak istiyorum,  aileden gizli imam nikahı,  aileden gizli imam nikahı kıydırmak,  sevgiliyle imam nikahı,  sevgiliyle imam nikahı kıydırmak,  aileden habersiz imam nikahı,  sevgiliyken imam nikahı kıymak