+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşimden izinsiz Yabancı erkekele konuşma sınırı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşimden izinsiz Yabancı erkekele konuşma sınırı





  Sual: aselamun alaykum benım bil sorem olacagdı.men 1 yıllık evliyem eşimide seviyem eşimnen evlenmeden önce görücüm vardı eşim olmasa oni alacağdım eşimi begenim aldım.eşim şehir dışındayken menim canım sıkıldi eski msn actım o adam oradaydı konuştuh biz ama höyle sandıgız gibi değil işlerinden günlük oolaylardan konuştuk kapatım msn .eşim bana çoh ilgisiz azarlıyor sevkimi anlayamıyor etrafa sinirlenip menden cıkarıyor bende msn acıyorum o adam oradaysa konuşuyorum günlük konuları din kolularını.böyle neyceymi bilemez hale gelmişem gardaşlar günah yapmak istemiyem.şeytan aklima getiryii bunlan evleneydin sankim dahamı iıi olaydı ama gocamı seviyem. ?







 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: eşimden izinsiz Yabancı erkekele konuşma sınırı


  Reklam



  Cevap: Kocamı seviyorum ama aldatıyorum!!!
  kardeş böyle bi sevgi böyle bir müslüman mı olunur. o msnyi kapat ve asla açma.
  şeytan seni adım adım zinaya yaklaştırıyor.

 3. seda83
  Üye
  arkadaşım karşındaki adamla dini konular konuşuyorum diyosun.islamı bilen şuurlu bir adam evli bir kadına selam bile vermez

 4. Misafir
  eşimden başkasıne yan közle bakansam yarab közlerimi köz ede öyle yoktur birşey.ben msn görünce bi arkadaş kimin konişyir demek istedin bi kaç defa bi kaç sanye nasilsiz cemaat işi nasil gidyor bunları konişyor hayırlı günler dip cıkeyor.ölen sohmet siz ne anladiz.o cemaaten ben öyle o calişmaları soryer arada bilgiler aktaryor toplu msnde mail atiyor bilgilendirmek için.o kün kendi kendime şeytan onu alsen dahanmı eye olur di diye

 5. Misafir
  şEYTAN üle söyleyince bende tövbe ne düşüniyon mihriban dedim msn acmadım ben bi kaç defa öyle bilgi için konuştum bu künah oldimi beime diyeyimmi dedim meni, yanliş anladız

 6. Hoca
  erimeye devam...
  eşimden başkasıne yan közle bakansam yarab közlerimi köz ede öyle yoktur birşey
  evli olupta yabancı erkeklerle görüşen kadınlar kör olsada kocaları kurtulsa keşke.
  bir erkekle muhabbet! etmenin iyi niyeti yoktur. bütün zinalara bu şekilde başlar

 7. İsrâ
  İsrâ
  inanin okurken tühlerim diken diken oldu zaten degilmi böyle nedenlerle bir yuvanin yikilmasi, seytan tam seni avcuna almis bacim kafani kurcaliyor tövbe et ve su sanal aleminden bir ayril uzaklas esinle ilgilen.
  tartismalar her zaman olacaktir cok normaldir iki ayri dünya birlesiyor.

  aldatmak nedir biliyormusun kardesim esinin senden istemedigini yaptigin hersey aldatmaktir, bu sadece o bicim zina degildir. Tam tersini düsün esin bir baska bayanla konussa hosuna gidermi. Hosuna gitmeyecegini esine yapma!

  Sevgi bu degildir, Sevgi bi an bile baskasyila dahami mutlu olurum acaba demek degildir, Seviyorsan esine sadik kal ve ailene yuvana sahip cik.

  Allah seytana firsat vermesin.

+ Yorum Gönder