+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşinin örtünmesini isteyen erkek ne yapmalı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşinin örtünmesini isteyen erkek ne yapmalı


 2. barkan
  Üye

  --->: eşinin örtünmesini isteyen erkek ne yapmalı


  Reklam  Cevap: öncelikle bunu isteyen erkeğin niteliklerine bakmalı. islamı yaşıyor mu? yani namazını Allah rızası için kılıyor, orucunu Allah rızası için tutuyor, ekmeğini helal yoldan kazanıyor, ailesinin boğazından haram lokma geçirmiyor, vs vs.. siz ideal bir örnek olabiliyor musunuz öncelikle eşinize? bütün problem kapanmaktan mı ibaret???

 3. benanneyim
  Devamlı Üye
  Birde eşinin kapalı olmasını istemeyen erkekler var tanıdığım birisi bu yüzden eşiyle problemler yaşıyor büyük bir imtahan ama bence aynı zamanda bu tarz kadınlar cihat etmiş oluyor bende soruyorum sizce bu kadınlar ne yapmalı?

 4. Gümüş Kuş
  Devamlı Üye
  Dua ve Sabır diyorum. Karşılığı mutlaka er yada geç alınıyor. Çevremde hatta çok yakın çevremde bu olaylara tanık oldum. Eşi kapalı olduğu için onunla alay edeni bile gördüm. Ama Rabbim çok büyük, sabrın ve duanın sonu hele hele de Allah rızası için yapılan bir iş içinse mutlaka hayırla sona eriyor. Bu tür sınavlara maruz kalanlara Rabbim yardım etsin, güç versin inşallah...

 5. benanneyim
  Devamlı Üye
  Amin.... onlarla alay edenler nasıl bir isyan içerisindeler....kendilerine yazık ediyorlar aslında....

 6. Gümüş Kuş
  Devamlı Üye
  Kesinlikle katılıyorum kardeşim. O tür insanlara malesef acımaktan başka birşey gelmiyor elimizden.

 7. zehraoku
  Talebe
  Onlar bilmiyorlar belki bir ögretenleride yok,sabirla anlatmak ve dua ,Allah c.c cümlemizin yardimcisi olsun...

+ Yorum Gönder
ortunmesini isteyen