+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Parasal sıkıntıdan maddi sıkıntıdan kurtulmak için dua Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Parasal sıkıntıdan maddi sıkıntıdan kurtulmak için dua

  Cevap: Parasal sıkıntıdan maddi sıkıntıdan kurtulmak için dua isimli yazı www.Mumsema.com

  Iş hayatımda çok başarılıyım .ama borç sıkıntısı hiç bitmiyo .borçları birmtiremiyoz .ne.yapmaliyim

 2. 14
  Misafir

  Cevap: Parasal sıkıntıdan maddi sıkıntıdan kurtulmak için dua


  Reklam  Alıntı Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  çok borcumuz var işlerimiz çok bozuk sürekli dua ediyorum biliyorum allahım bizi feraha çıkaracak bir yol gösterecek hiç isyan etmiyorum fakat eşim çok bunaldı hasta olacak diye korkuyorum her ikimizde elimizden geleni yapıyoruz ama olmuyor hep ters giden birşeyler oluyor sürekli yasini şerif ve mübin duasını okuyorum
  Allahım bana bir yol göster bizi hem parasal hemde maddi sıkıntıdan kurtar eşime bena ve bütün müslüman kardeşlerimize yardımcı ol Allahım seni çok seviyorum rabbim.

 3. 15
  Misafir
  Dua insanın içini rahatlatiyo adeta allah razı olsun sizlerden

 4. 16
  mum
  Administrator
  maddi sıkıntıdan kurtulmak için Kuran-ı Kerimden dua

  Ali İmran süresi 26-27

  Okunuşu:”Allahümme Malkel’mülki tu’til’mülke men teşaü ve tenziul’mülke mimmen teşaü ve tüizzü men teşaü ve tüzillü men teşaü bi’yedikel’hayr,inneke ala külli şey’in kadir.Tülicul’leyle fin’nehari ve tülicun’nehare fil’leyli ve tuhricul’hayye minel’meyyiti ve tuhricul’meyyite minel’hayy,ve terziku men teşaü bi’gayri hiasb.Rahmened’dünya vel’ahireti ve Rahimehüma,tü’ti men teşaü minhüma ve temneu men teşaü fer’hamni rahmeten tuğnini biha an rahmetin-sivake.Allahümme ağnini minel’fakri vakdı anid’deyni ve tevefeni fi ibadetike ve cihadin fi sebilike.”

  Manası:”Ey mülkün sahibi olan Allah’ım! Sen mülkü dilediğine verirsin ve dilediğinden de mülkü çekip alırsın.Allah’ım dilediğini aziz edersin,dilediğini de zelil edersin.hayır(bütün iyilikler) senin kudret elindedir.gerçek ki senin her şeye gücün yeter.Geceyi gündüz gündüzü de geceye katarsın.Ölüden diri çıkarırsın.Diriden de ölü çıkarırsın ve dilediğine hesapsız rızkını verirsin.

  Ey dünya ve ahiretin rahman ve Rahimi olanAllah’ım! İstediğine o ikisinden verir,istemediğine vermezsin.(Yani dünya ve ahiret iyiliği).Allah’ım bana öyle bir rahmet et ki,senden başkalarının rahmetine(yardımına) muhtaç olmıayayım.

  Allah’ım! Beni fakirlikten,yoksulluktan ve borçlu olmaktan kurtar ve senin yolunda çalışarak ve senin ibaadetinde bulunarak vefat ettir.”

 5. 17
  Misafir
  Allah hic kimseyi sikintida koymasin

 6. 18
  Misafir
  Allah.cümlenízden.razı.olsun.hayırlı.cumalar

 7. 19
  Misafir
  Yüce Allah cümle müslüman din kardeşlerimizin manaevi maddi tüm sıkıntılarını giderir İnşallah. Allah cümlemize Rahmetiyle Merhametiyle muamele eyleye. Hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara ödeme kolaylığı nasip eyleye. Dinizmizi devletimizi vatanımızı esirgeye. Kurulu düzenimizin bozulmasına izin vermeye. Allahım cümlemizin günahlarını affeyleye. şifasız hastalıklardan, devasız dermansız dertlerden sıkıntılardan esirgeye. ailemizin başından eksik eylemeye. cüml müslüman din kardeşlerimimzin dualarını kabul eyleye yüce Maavlam. Amin

 8. 20
  Misafir
  Çok borcum var ödeyin demiyorum allah için sadece dua edin... Bu borcumu ben kendim yaptım allah beni affetsin

 9. 21
  Misafir
  Bende okuyorum hergün ama değişen bişey yok.Böyle şeylerden ümit etmeyin boşuna.

 10. 22
  Misafir
  Aynen bizimde borcmuz yirmi binlira ve odeyemiyoruz

 11. 23
  Misafir
  Cok borcum var benim icinse dua edin artik dayanacak gucum kalmadi

 12. 24
  Misafir
  Ya arkadaşlar ben hep dua ettim sıkıntılardan kurtulmak için ama olmuyor iyisimi çalışın Zaten çalışttıktam sonra hiç kimseye gerek kalmıyor yok şu duayı okuyun yok bu duayı okuyun hepsi hikaye

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu

borçtan kurtulma duası

maddi sıkıntıdan kurtulmak için dua

maddi sıkıntıdan kurtulma duası

maddi sıkıntı için dua

maddi sıkıntı duası

maddi sıkıntıda okunacak dua

parasal sıkıntıdan maddi sıkıntıdan kurtulmak için dua