+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Muharrem Ayın Da Okunacak Duanın Tütkçe Okunuşu Ve Anlamı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Muharrem Ayın Da Okunacak Duanın Tütkçe Okunuşu Ve Anlamı

  Sual: Muharrem Ayın Da Okunacak Duanın Tütkçe Okunuşu Ve Anlamını Görmek Istiyorum Nihat Hatipoğlu Nun Vermiş Olduğu Duayı Yazamadım ? 2. Ebu Ducane
  Üye

  Cevap: Muharrem Ayın Da Okunacak Duanın Tütkçe Okunuşu Ve Anlamı


  Reklam  Cevap: MUHARREM AYINDA OKUNACAK DUA
  Bismillahirrahmanirrahıym. El-hamdü li’llâhi rabbi’l-‘âlemîn. Ve’s-salâtü ve’s-selâmü ‘alâ seyyidinâ muhammedin ve ‘alâ âlihi ve sahbihî ecma‘îne. Allâhümme ente’l-ebediyyü’l-kadîmü’l-hayyü’l-kerîmü’l-hannânü’l-mennânü ve hâzihî senetün cedîdetün es’elüke fîhâ’l-‘ısmete mine’ş-şeytâni’r-racîmi. Ve’l-‘avne ‘alâ hâzihi’n-nefsi’l-emmâreti bi’s-sûi ve’l-iştigâle bi-mâ-yukarribunî ileyke yâ zê’l-celâli ve’l-ikrâmi bi-rahmetike yâ erhame’r-râhimîne. Ve sallâ’llâhu ve selleme ‘alâ seyyidinâ ve nebîyyinâ muhammedin ve ‘alâ âlihi ve sahbihî ve ehli beytihi ecmaîne.

  peygamber efendimiz buyurmuşlar,“Muharem ayının ilk 10 günü sabahleyin bu duayı 3 kere okursa,gelecek muharrem ayına kadar bütün bela ve musibetlerden muhafaza olunur.”

+ Yorum Gönder