+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Üzerimde büyü mü var ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Üzerimde büyü mü var ?

  Sual: ben ünüversite mezunuyum .24 yaşıma kadar aklıma koyduğum işler Allah'a şükür tıkır tıkır gerçekleşiyordu.ne zaman ki evlenmeye karar verdim. işlerim tersine döndü.olacak işlerim olmaz oldu.nedeni ne olabilir?annem cinci hocalara gitti. onların söylediği sizleri ayırmak için yapılan sihirin üstünden oğlunuz geçmiş.pırlanta gibi bir deli kanlı. ama tutunduğu bütün dallar kuruyup bir deynek oluyor.diye cevap verdiler.okuma lazım filan dediler. şimdi belediyede işçi olarak ilkokul mezunları ile birlikte aynı işleri yapıyorum. Allaha karşı bir isyanım mı var bilemiyorum.bütün işlerim hep ters gidiyor. ne yapabilirim.? vereceğiniz cevap için Allah razı olsun demekten başka verebileceğim bir şey yok.yaşım 43 bu saatten sonra ne yapabilirim? ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: üzerimde büyü mü var ?


  Reklam  Cevap:
  ben ünüversite mezunuyum .24 yaşıma kadar aklıma koyduğum işler Allah'a şükür tıkır tıkır gerçekleşiyordu.ne zaman ki evlenmeye karar verdim. işlerim tersine döndü.olacak işlerim olmaz oldu.nedeni ne olabilir?annem cinci hocalara gitti. onların söylediği sizleri ayırmak için yapılan sihirin üstünden oğlunuz geçmiş.pırlanta gibi bir deli kanlı. ama tutunduğu bütün dallar kuruyup bir deynek oluyor.diye cevap verdiler.okuma lazım filan dediler. şimdi belediyede işçi olarak ilkokul mezunları ile birlikte aynı işleri yapıyorum. Allaha karşı bir isyanım mı var bilemiyorum.bütün işlerim hep ters gidiyor. ne yapabilirim.? vereceğiniz cevap için Allah razı olsun demekten başka verebileceğim bir şey yok.yaşım 43 bu saatten sonra ne yapabilirim?
  imtihan dünyası... ilkol mezunlarının buldukları işi bulamayanlarda var buna şükret
  sihir konusunda şüpheniz varsa yapmanız gereken cincilere gitmek değil, ayetel kürsi ve felak nas sürelerini her gün ve her gece okumaktır.

+ Yorum Gönder
üzerimde büyü mü var