+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Karma Boğaz Yapım Var , Küçük Dilim Nefes Borumu Tıkıyor !!! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Karma Boğaz Yapım Var , Küçük Dilim Nefes Borumu Tıkıyor !!!

  Sual: Selamunaleyküm, Arkadaşlar. Benim Sorunum , Küçük Dilimin Boğazımı Tıkaması Sonucunda, Uyku Sırasında Apne Oluşması .geceleri Toplam 3 Saat CivarındA çok Kalitesiz Uyku Uyuyorum. Sabah Kalkınca Berbat Bir Halde Hissediyorum Kendimi. Işyerinde Uyukluyorum , Gün Boyu .
  Uludağ üniversitesinde Test Ve Muayene Oldum. Karma Boğaz Yapım Olduğunu öğrendim .damak Sarkması Sonucu , Küçük Dil şişip Nefes Borumu Tıkıyormuş. 3 Yıl önce Burundaki Polipler Alındı. Bir Müddet Rahatladım . Ama şu An Berbat Bir Haldeyim.
  Radyo Frekansı Ile Yumuşak Damak Gerilebiliyormuş.tavsiyeleriniz Olursa çok Iyi Olacak. Yardımcı Olmanız Temennisiyle. Allah Razı Olsun. ? 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  --->: Karma Boğaz Yapım Var , Küçük Dilim Nefes Borumu Tıkıyor !!!


  Reklam  Cevap: Allah (cc) acil şifalar versin kardeşim. İnşaALLAH hayırlısı ile bu derdin çözüür. Sen sebebini işleyip hastaneye gitmişsin bundan sonra Rabbimize tevekkül edip ona dua etmeliyiz.

+ Yorum Gönder