+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Örtünmeyi çok istiyorum ama eşim beni beğenmezse diye kaygı duyuyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Örtünmeyi çok istiyorum ama eşim beni beğenmezse diye kaygı duyuyorum


 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  --->: Örtünmeyi çok istiyorum ama eşim beni beğenmezse diye kaygı duyuyorum


  Reklam  Cevap: Kardeşim nerede yaşarsak yaşayalım Allah katında din İslam'dır. Ve insanın en güzel hali müslümanlığı en güzel şekilde yerine getirdiği halidir. Hepimiz faniyiz ama Allah (cc) baki. Şimdi soruyorum fani olan eşinize mi beğenilmek istersiniz yoksa Baki olan Allah (cc)'ye mi beğenilmek istersiniz. Hem eşiniz de dini inancı sağlam bir kişi ise sizi tesettürle daha çok sevecektir.

 3. maria
  Devamlı Üye
  açılırsan da Allah beğenmez. tercih senin

 4. güleda
  Üye
  eşine karşı örtünmeyeceksin ki, yabancı erkeklere karşı örtüneceksin..eşinizin yanında onun hoşlanacağı tarzda olun, o zaman dışarda tesettürlü olmanız onu etkilemeyecektir..

 5. Gümüş Kuş
  Devamlı Üye
  "İnsan inandığı gibi yaşamazsa, yaşadığı gibi inanır" sözünü hatırlayın. Rabbim inandığınız gibi yaşamanızı nasip etsin inşallah. Bizler, Rabbimizin ipine sarılıpta her türlü nefsevi düşüncelerden uzaklaşıp sırf O'nun rızasını kazanmak istediğimizde, görün bakın herşey ne kadar da güzel oluyor. Size o kaygıyı veren şeytandır kardeşim, rabbim onun şerrinden cümlemizi korusun.

+ Yorum Gönder