Konusunu Oylayın.: Ölmüş evliyalar bizi duyar mı

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Ölmüş evliyalar bizi duyar mı
 1. 24.Eylül.2016, 18:28
  1
  brs
  Üye

  Profili:
  brs
  Üyelik Tarihi: 24.Eylül.2016
  Üye No: 109768
  Mesaj Sayısı: 15
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Ölmüş evliyalar bizi duyar mı


  Ölmüş evliyalar bizi duyar mı Mumsema selamın aleyküm. evliyalar ölselerde bizi duyarlar mı? duyup da yardım edebilirler mi? yaşlı bir teyze dar zamanımda bana bir fotoğraf verdi bu şeyh ... dedi fotoğrafa bak allah rızasıyla yardım iste o sana yardım eder dedi. fotoğrafa baktığım da kötü birşey yaptığım da sert bakıyor. iyi olduğumda medet umduğum da gülüyor. çıkamadım ben bu işin içinden. teyzenin yanına gittim bu ne iştir teyze dedim. ben dişlerini bile gördüm dedi. ben şeyhime kefilim sen iste aranız bozuksa düzeltir yardım mı lazım eder. 2 rekat namazını kıl iste dedi. 1 kere istedim oldu. aynı hatayı tekrar yaptım düzelte bilmek için istedim olmadı. şu an tabi. birde evliyalar gelecekten bilgi verirlermi.


 2. 24.Eylül.2016, 18:28
  1
  brs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  brs
  Üye  selamın aleyküm. evliyalar ölselerde bizi duyarlar mı? duyup da yardım edebilirler mi? yaşlı bir teyze dar zamanımda bana bir fotoğraf verdi bu şeyh ... dedi fotoğrafa bak allah rızasıyla yardım iste o sana yardım eder dedi. fotoğrafa baktığım da kötü birşey yaptığım da sert bakıyor. iyi olduğumda medet umduğum da gülüyor. çıkamadım ben bu işin içinden. teyzenin yanına gittim bu ne iştir teyze dedim. ben dişlerini bile gördüm dedi. ben şeyhime kefilim sen iste aranız bozuksa düzeltir yardım mı lazım eder. 2 rekat namazını kıl iste dedi. 1 kere istedim oldu. aynı hatayı tekrar yaptım düzelte bilmek için istedim olmadı. şu an tabi. birde evliyalar gelecekten bilgi verirlermi.

 3. 24.Eylül.2016, 22:20
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,499
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Ölmüş evliyalar bizi duyar mı
  Aleykum selam. Böyle şeylere inanma sonuçta onlarda insandır. Herşeye gücü yeten seni işiten seni gören ve seni senden bile çok seven Allah varken bir fotoğraftan medet ummak çok tehlikelidir. O gördüğünü zannettiğin şeyler hayaldir.


 4. 24.Eylül.2016, 22:20
  2
  Yönetici  Aleykum selam. Böyle şeylere inanma sonuçta onlarda insandır. Herşeye gücü yeten seni işiten seni gören ve seni senden bile çok seven Allah varken bir fotoğraftan medet ummak çok tehlikelidir. O gördüğünü zannettiğin şeyler hayaldir.
+ Yorum Gönder