+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Kandil Geceleri Kategorisinden Berat kandili için güzel sözler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Berat kandili için güzel sözler

  Reklam
  Sual: Berat kandili için güzel sözlere ihtiyacım var bana Berat kandili hakkında anlamlı sözler yayımlar mısınız ? ? 2. Muhammed
  الله اكبر

  Cevap: Berat kandili için güzel sözler


  Reklam  Cevap:
  Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek berat geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. »


  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Berat Kandiliniz mübarek olsun. »

  Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Berat Kandilini kutlarım Allah'a emanet olun. »


  Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle. Berat Kandiliniz mübarek olsun. »

  Allah'ın Rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Berat Kandiliniz kutlu olsun. »

  Milletimizin, İslam dünyasının ve bütün insanlığın hayırlarına ve bereketlerine vesile olmasını niyaz ediyorum. Berat gecesi milletçe ve bütün alem-i İslam olarak gerçek beraatımıza vesile olsun. »

  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Berat Kandili kadar mukaddes, dualariniz istediğiniz gibi makbul olsun. »

  En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukarın avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu Berat Kandillere. »

  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun. »


  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Beraat Kandiliniz mübarek olsun. »

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Berat Kandiliniz mübarek olsun. »

  Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Beraat Kandiliniz mübarek olsun. »


  Yaratıcımızın nezdinde beraatımıza vesile olması dualarıyla Berat Kandiliniz mübarek olsun. »


  kendimize, ailemize, din kardeşimize, yaratılışta kardeşimize, bütün kainata, bütün evrene karşı affedici olmayı, bağışlayıcı ve onarıcı olmayı öğretmesi duasıyla, Berat Kandiliniz mübarek olsun. »
  Berat Kandili

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Berat kandilin mübarek olsun. »

  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Berat Kandiliniz mübarek olsun. »


 3. Misafir
  beğendim berat kandil mesajlarını teşekkürler

 4. Misafir
  selemun aleykum hocam ben gurcustannan ismim Ramil benim oryenmek isdediyim bu yazilarin vidyo olarak izlenmesi mumkunmu

+ Yorum Gönder