+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Adetli iken sevişmek caiz midir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  isimli yazı www.Mumsema.com

  Hocam normal günde ilişkiye girmek

 2. Misafir

  Cevap: Adetli iken sevişmek caiz midir?


  Reklam  Bir sorum olacak hocam dilerim diğerleri gibi yanıtsız kalmam çünkü bunun bilgisini kimseden alamıyorum. Ailemden de bu konuları öğrenmedim eşim sayesinde öğrendim herşeyi. Soracak kimsede yok. Sorum şu: kadın regl dönemindeyken yukarıdaki durumları eşiyle yapabiliyor ok, fakat burada yine erkek ön planda kalıyor. Bazı kadınlar bu dönemlerde cinselliğe daha çok ihtiyaç duyuyorlar bunun sebebi ne olabilir? Ayrıca eşiyle sizin verdiğiniz bilgiler sınırında -kadın giyinikken- KADINDA SÜRTÜNME YOLUYLA (özür dilerim açıkça sormak zorundayım) boşalabilir mi? Yoksa bu günah ya da caiz mi? Çünkü eşle o kadar yakın ve samimi olunca kadın içinde durum zorlaşabiliyor... Teşekkürler

 3. Misafir
  Hocam adetliyken boşalmak günah mı?

 4. arifselim
  Yönetici
  Adetli iken eşlerin sevişmesi caizdir ancak kadının dizi ile göbeği arasına dokunmaması şatıyla. Bu sevişme esnasında zevk duyulması günah olmaz.

 5. sevgiii
  Devamlı Üye
  bende sormak istiyorum kadın boşalırsa nasıl gusül abdesti alıcak adet li sonuçda yıkansa adet devam ediyor bitene kadar cünüpmü olucak.

 6. mum
  Administrator
  Adet hali ile cünüplük hali aynıdır. Yıkansa bile cünüp sayılacağı için, adetli kadın adet bitimi yıkanır.

 7. Misafir
  Bacım elinle kocanı tatmin edebilirsin yukarıda yazıyor zaten...

 8. Misafir
  Sevişmeyle boşaltmaya oral seks dahilmi adetliyken. Esim cok israr ediyor ben karsı duruyorum

 9. Misafir
  Benim sorumda şu yeni bebegim var 45 gunluk adetliyim ve esim severken etkilendim bebegimi de emzirdiğim için abdestsiz emzirirken istemiyorm ama bu durumda gusülabdestide alamiyorm içim rahat degil ne yapmm lazim?

 10. Şema
  el-âsa limen âsa
  gusülabdestide alamiyorm içim rahat degil ne yapmm lazim?
  Bu durumlarda bebeği emzirmeden meme uçlarını yıkayın yeterlidir.

 11. Misafir
  hocam cekinerek sormak istiyorum sorumu ben dun aksam adet oldum ben adetliyim diye esim oruc tutmuyor benle iliskiye girelim diyor bi sey olmaz diyor ben gunah diyorum ama zorluyor beni suanda bile cinsel iliskiye girelim diyor ne yapmam lazim hocam?

 12. arifselim
  Yönetici
  Adetliyken ilişkiye girmek haramdır. Diz ile göbek arası dışında ise eşlerin sevişmesi caizdir. Eşinizi bu bölgelere dokunmadan tatmin etmeniz caizdir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
adetliyken sevişmek günahmı,  adetliyken sevişmek,  Adetli iken sevişmek,  adetliyken ilişkiye girmek,  Adetliyken Sevişmek günah mıdır,  kadın adetliyken sevişmek günahmı,  adetli iken sevismek