+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden İmam nikahıyla gizlice evlendiğim Eşimden Ayrılmak İstiyorum :(( Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İmam nikahıyla gizlice evlendiğim Eşimden Ayrılmak İstiyorum :((

  Reklam
  Sual: S.a hayırlı ramazanlar hanımlar,
  Eşimle 2 yıl önce tanıştık, bir süre görüştükten sonra bu şekilde görüşmenin uygun olmadığını söyledik ve imam nikahı ile ailelere söylemeden evlendik, şimdi 13 aylık imam nikahı ile evliyim. Ancak hiç geçinemiyoruz, sürekli kavga ediyoruz, ağza alınmayacak hakaretler küfürler beddualar ediyor bana, bende kavgalarda altta kalıp susamıyorum açıkçası ilk 3 ay herşey güzeldi, ancak şimdi boşanmak için yalvarır hale geldim, 7 aydır yüzyüze görüşmüyoruz (kendisi şehirdışında olmak zorunda olduğu için en az 1-2 yıl daha görüşemeyeceğiz) ve aramızda hiç birşey geçmiyor o farklı bir şehirde bende farklı bir şehirdeyim. Ayrılmak istiyorum sevmiyorum diyorum 7 aydır yalvarıyorum ama banamısın demiyo sadece telefonda konuşuyoruz seni bırakmam bana çektirdiklerini sana çektirmeden gidemezsin diyor bana tarih veriyo nisan haziran ağustos dedi şimdide ocak diyor. Artık çok yoruldum. Yüzünü bile görmek istemiyorum. Kendisi ailesine anlattı ve aileside beni istemiyor. Daha fazla ilerlemeden ayrılmasını istiyor. Eşimle gerçekten geçinemiyorum , herşeyi her hareketi bana batıyor artık ve bu nefrete dönüştü onun kalbini kırıyorum istemeyerekte olsa kızıp bağırıyorum çünkü inat ediyor ayrılmamakta, anneside oğlumu çok üzüyorsun ona layık değilsin diyor. Tek taraflı sevgisi için beni zorla elinde tutmaya çalışıyor. Hakem yolu ile ayrılmak istiyorum. Ancak kime başvurmam gerekiyor, bide eşiminde olması gerekiyormu bilmiyorum. Benimle, kadının kocasını boşaması ile bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz? Çok okudum ama bu usül ile ilgili detaylı bir bilgiye ulaşamadım. Birine başvursam bana bir süre verecekmi yoksa hemen boşayacakmı 7 aydır bekliyorum inş daha süre vermez ve kocam yanımda olmadan ayrılabiliriz ? 2. Misafir

  Cevap: İmam nikahıyla gizlice evlendiğim Eşimden Ayrılmak İstiyorum :((


  Reklam  Cevap: Muftuluqu ara kardesim. Durumu izah et. Onlar en doqru bilqiyi wericeklerdir. Allah yar we yardimcin olsun. Inan uzuldum. Dilerim hakkinda en hayirlisi olur we mutlu olursun. Bu qini durumlarda sana bana bize ders olsun. Kaş yapalim derken qoz cikarttirmasin Rabbim inşallah.

 3. Misafir
  hamilemisin

+ Yorum Gönder
adet kanımı kocama içirdim