+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Adet (hayız) gören bir kadını, kocası, severek okşayarak cinsel ilişkiye girmeden (eli ile) orgazm etmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Adet (hayız) gören bir kadını, kocası, severek okşayarak cinsel ilişkiye girmeden (eli ile) orgazm etmesi

  Reklam
  Sual: Adet (hayız) gören bir kadını, kocası, severek okşayarak cinsel ilişkiye girmeden (eli ile) orgazm etmesi aynı şekilde kadınında kocasını orgazm etmesinde bir sakınca var mıdır, caiz midir? ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Adet (hayız) gören bir kadını, kocası, severek okşayarak cinsel ilişkiye girmeden (eli ile) orgazm etmesi aynı şekilde kadınında kocasını orgazm etmesinde bir sakınca v


  Reklam  Cevap: Hayızlı veya nifaslı kadınla, kocasının, cinsel ilişkide bulunması ya da göbek ile diz arası kısımla oynaşması haramdır. Bu yasak Kur'an-ı Kerim'de de yer almaktadır:
  "Sana kadınların ay halini sorarlar. De ki: O, bir rahatsızlıktır. Bu sebeple ay halinde olan kadınlardan uzak durun. Temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. Temizlendikleri vakit, Allah'ın size emrettiği yerden onlara yaklaşın. Şunu iyi bilin ki, Allah tevbe edenleri de sever, temizlenenleri de sever." (Bakara, 2/222)
  Erkeğin hayızlı iken hanımını el ile orgazm etmesi caiz değildir. Ancak hayızlı kadının kocasını el ile orgazm etmesi caizdir.

+ Yorum Gönder