+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Nihat hatipoğlunun hamile bayan için verdiği dua Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Nihat hatipoğlunun hamile bayan için verdiği dua

  Reklam

 2. imam
  Üye

  Cevap: nihat hatipoğlu nun hamile bayan için verdiği dua


  Reklam  Cevap: Hamile kadının yapacağı özel bir dua var mıdır?

  Yazar: Sorularla İslamiyet

  Kaynaklarda böyle bir duaya rastlayamadık.

  En makbul dua, namazlardan sonra yapılan duadır. Hamileliği bir fırsat bilerek, namazlardan sonra, ya da her hangi bir zamanda arzu ettiğiniz duayı yapın ve rahmeti sonsuz olan Allah’ın lütuf ve ihsanına güvenin. Onun kapısı her zaman açıktır.

  Duaların en güzeli ayet ve hadislerde yer alandır. Bunun dışında en makbul dua -şekli ne olursa olsun- samimi olarak yapılan duadır. Çünkü Allah, duanın edebî yönüne değil, kalbî yönüne bakar.- Kırık-dökük lafızlarla yapılan ihlaslı bir dua, belagat türleriyle süslü, fakat ihlassız olan bin duadan daha- değerlidir.


+ Yorum Gönder
hamileyken okunacak dualar nihat hatipoğlu,  hamilelikte okunacak dualar nihat hatipoğlu,  nihat hatipoğlu hamileyken okunacak dualar,  nihat hatipoğlu hamilelikte okunacak dualar,  hamilelikte okunması gereken dualar nihat hatipoğlu,  hamile iken okunacak dualar nihat hatipoğlu,  hamilelerin okuması gereken dualar nihat hatipoğlu