+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Hamile kadınlar için ne tip gece kıyafeti seçenekleri var? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Hamile kadınlar için ne tip gece kıyafeti seçenekleri var?

  Reklam

 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Hamile kadınlar için ne tip gece kıyafeti seçenekleri var?


  Reklam  Cevap: Hamileler gece kıyafetlerinde daha çok saten ve şifon tercih ediyorlar. Satenlerimiz likralı olarak kullanıyoruz; çünkü yine vücutla birlikte genişlemesi gerekiyor. Likra kullanamadığımız kumaşlarda da daha çok işte belinde büzgüler ve yine pantolonlarda panellerle birlikte yeni vücudunuzla uyum sağlayan giysiler yapmaya çalışıyoruz. Abiyeler
  koleksiyonumuzda hem tam abiyeler hem de yarım abiyeler var. Mesela bu gördüğünüz elbise şu anda çok popüler olan “baby shower”’lar için çok elverişli bir kıyafet veya bir kokteyle gidiyorsanız veya gündüz şık bir yere gidiyorsanız rahatlıkla kullanabileceğiniz bir elbise.
  Daha çok elbiseler tercih ediliyor ve örnek olarak size şöyle daha düğün kıyafeti olabilecek bir düğün kıyafeti gösterebilirim veya bunun gibi siyah tülden bir kıyafet olabilir. Bunun yanında yine düz renk kumaşları mesela; bu jarse elbiseyi gold ve lame biyeler ile tamamlıyoruz veya taşlarla işlediğimiz bu şekilde bir abiye elbisemiz var. Gördüğünüz gibi arka tarafı lastikle birlikte oldukça genişleyebiliyor ve vücudunuza uyum sağlıyor. Elbiselerin yanı sıra pantolon ve üstlerde yapıyoruz. Mesela bir saten pantolonu çok rahatlıkla bir gece giyebilirsiniz. Saten pantolonu üstüne şu şekilde bir V yaka bluzla veya yine saten fiyonklu bir üstle, diskon karışımı bir üstle tamamlayabilirsiniz.


+ Yorum Gönder