+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Hamile olduğum halde eşimden zorla ters ilişki yapması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Hamile olduğum halde eşimden zorla ters ilişki yapması

  Reklam
  Cevap: Hamile olduğum halde eşimden zorla ters ilişki yapması isimli yazı www.Mumsema.com

  Arkadaşlar sevgi kolay bulunan birşey değil onun için eşlerinize saygılı olun cinsellik dahi çift kişilik tir düşünün biri Size istemediğin birşeyi yapsa sen ne yaparsınız ben bir erkeğim ben şahsen hoşuma gitmez neyse kimisi bulamaz kimisi bulur değerini bilmez ben 35 yaşındayım eşimi tırafik kazasında kaybettim onun için sevginin değerini bilin inşallah birgün önce bende yuvamı kurup mutlu olacağım

 2. 14
  Misafir

  Cevap: Hamile olduğum halde eşimden zorla ters ilişki yapması


  Reklam  Gerçekten çok yanlış bir şey allah ve melekleri insana lanet ediyor

 3. 15
  Misafir
  İslamda hemen hemen bütün fakihler icma etmişlerdir ki, bu livatayı yapan adamı kadın boşamak hakkına sahiptir. Helal olsun sana bacım, doğru yoldasın ALLAHTAN ÜMİT KESME. NE KADAR YAZIK Kİ, SAPIKÇA ŞEYLERİ SAVUNAN ZEVATLARA. İSLAMA ALLAHINI HARAM VE HELALLERİNE UYMAYAN MÜSVETTELERE VEYL OLSUN. ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

 4. 16
  Misafir
  son mesajı yazan kişi, insanı hayvandan ayıran şeylerden biride budur . dinimiz ilişkiyi allahın helal kıldığı şekilde yapınız der .eşlerinize hayvanca yaklaşın dememiştir .eşleriniz sizin her türlü isteklerinizi karşılarken , sapıkça isteklerinizi kabul etmediği için siz yaşlandığınızda camiden çıkınca kadınların popolarına bakıyor olacaksınız öylemi .hayır bu gibi davranişları yapan kişilere azgın teke denir .sizin pedofililer içinde kesin böyle bir bahaneniz vardır . eşrefi mahlukat olmak size ağır gelmiş anlaşilan. ayrıca eşinden ters ilişki isteyen o bayana diyecek bir çift sözüm var . eğer müslüman isen şunu bil dinimiz ters ilişkiye girenlerin lut peygamberin kavmiyle haşr olacaklardır der .yani ters ilişkiye girdiği için helak olmuş bu kavimle dirileceksin .biraz araştırda seni neyin beklediğini gör .

 5. 17
  Misafir
  Ben sizi anlamıyom bayanlar herkez arkadan sever sen eşinden ayrılıyon ben bir erkek olarak arkadan yabmayı cok seviyom

 6. 18
  Misafir
  Yaşm 26 ben 1 senelik evliyim iki taraflı düşünelim insanlar buraya yorum yazıyo ya bence gerek yok bile aklı selim kim olursa olsun kimseyle arkadan ilişkiye girilmiceni bilir öle cahilizki adam diyo eşim benden başkasıyla birlikte olma dedi için ben arkadan sürtünmeyi normal karşılıyom.yazın araştırın sorun her ne olursa olsun şartlar ne olursa olsun dinen arkaya temas bile günah araştırın öğrenin

 7. 19
  Misafir
  ters ilişki yani dübürden eşine yaklaşan kim olursa olsun kesinlikle Allah'ın lanetine uğramıştır.
  Cenabı Hak Kuranı Kerim'de kesinlikle ters ilişkiyi yasakladığını net bir şekilde bildirmiştir bunun aksini savunanlar Allah'a şirk Koşan insanlardır bunlara insan demek bile ne kadar doğrudur bilemem.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

zorla ilişki

zorla anal

kocam anal istiyor

kocam arkadan istiyor

Hamile anal

eşim anal istiyor

zorla iliski