+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 49
  Misafir

  Cevap: Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap

  Reklam
  adet döneminin ilk günü (bilmeden) iliskiye girmek ne derecede tehlikelidir? şöyleki kanama ilk cok siddetli olmuyor.. cevabiniz icin simdiden tesekkürler!

 2. 50
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap


  Reklam  Adet başlamışsa kanama az olsun veya çok olsun farketmez. Bu caiz değildir haramdır. Adet başlangıcından bitimine kadar kadının diz ile göbeği arasına eşinin dokunması caiz değildir.

 3. 51
  Misafir
  Bi çok soru sormak istiyorum ama en kısa ne zaman cevap alırım mesala şu an sorsam hemen cevap alabilirmiyim
  ---
  Eşimle adetliyken ilişkiye girdik sonrasında gusül alıp kızımı emzirdi günah oldunu biliyordum fakat dayanamadık bi anda oldu sizce çoçuklar haram süt içmiş olurmu yediriyo içiriyo offf Allahım affet bizi inşallah çoçuklara yansımaz lütfen cvp yazın
  ---
  Eşimle adetliyken beraber olduk günah oldunu bile bile bir anda oldu hakim olamadık sonrasında eşim gusül alıp çoçukları emzirdi yedirdi bu durumda çoçuklar harammı yemiç oldu cvp verirseniz iyi olur

 4. 52
  arifselim
  Yönetici
  - Adetliyken ilişkiye girmek caiz değildir haramdır. Ama bu durumun çocuklara bir etkisi yoktur veya haram yedirmek anlamına gelmez. Tövbe edin ve tekrar etmeyin.

 5. 53
  Misafir
  Benim adetim sürekli 7 gün sürüyordu. Bu dönemde ilaç kullandım ve 5 gün sürdü . Gusül aldım . Bir gün sonra eşimle birlikte oldum . İlişki sonrası kan geldi. Sorum bir gün boyunca hiç akıntı gelmeyince bittiğini sandığındaki için ilişki günah mı

 6. 54
  arifselim
  Yönetici
  Artık adetin 7 günden 5 güne düşmüş ise ve bitti diyerek gusül alıp eşinle ilişki girmiş isen bundan sonra gelen kanamalardan dolayı sana bir günahı olmaz.Bir süre 5 gün gelmeye devam eden adetin süresi artık 5 gündür.

 7. 55
  Misafir
  Adetli iken eşler ilişkiye girmeden birbirlerini tatmin ettikten ve ya seviştikten sonra gusül abdesti almalı mı (kadın zaten adetli gusül almış olur mu )

 8. 56
  arifselim
  Yönetici
  Hanefiye göre adetli kadın adeti bittikten sonra sadece avret yerlerini yıkayarak eşi ile cinsel ilişkiye girmesi caizdir.

 9. 57
  Misafir
  Merhaba.adetliken bayanin gobek ve diz kapagi ortuldukte sonra ortu uzerinden kadinin klitorisine dokunularak rahatlamasini saglamak caiz midir

 10. 58
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Adetliyken eşler arasında kadından haram olan bölge diz ile göbeği arasıdır. Örtü üzerinden kocası eşinin dilediği yerine dokunabilir ve onunla sevişebilir bu caizdir.

 11. 59
  Misafir
  Mrb ben eşime dedim adetlisin madem ben surterek tatmin olayım günah isledik mi

 12. 60
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim arada bir örtü olmak zorundadır ayrıca diz ile göbek arasından istifade etmek haramdır. Bunu yapman caiz değildir.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu

adetliyken ilişkiye girmek

adetliyken ilişkiye girilirmiadetliyken ilişkiye girmek günahmıadetliyken ilişkiye girmek günahmıdıradetliyken iliskiye girmekadetliyken iliskiye girmek gunahmiAdetliyken iliskiye girmek gunah mi