+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap

  Reklam
  Cevap: Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap ile ilgili yazı Yudumla.com
  10. Günden sonra gelen adet kanı sayılmamasına rağmen yinede ilişkiye girilemez mi?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Adetiniz 10 günü geçtikten sonra artık adetten çıkmış olursunuz ve cinsel ilişki yasağı da kalkmış olur. Bu durumda artık eşinizle cinsel ilişkiye girmeniz helaldir.

 3. Misafir
  merhaba cok merak ettigim bir konu var umarim cevap verebilirsiniz...ters iliskiye girmek haram.fakat dokunmak icine girmeden surtunmekte harammidir?yani livataya girermi aydinlatirsaniz cok sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Ters ilişki haramdır ancak dokunmak ve sürtünmek haram değildir. Yineden sürtünmek harama çok yakınlaştırır ve doğru birşey değildir ve aynı zamanda sağlıksız bir durumdur.

 5. Misafir
  evet günahdır çünkü bu bize dince haramdır
  Kadin adedetliyken kocasida biraz sabir etsin yani ne var yani
  Bencede gunah erkekler sabretsin bidekadinlara bu konuda anlayis gostersinler

 6. Misafir
  Ben evliyim ama tam adet olmadım lekem vardı ve bilmeden eşimin çok isteğiyle ilişkiye girdik ve çok ağrım oldu yıkanmak zorunda miyiz ve nasıl allaha tövbe ederim af olur mu onu bile bilmiyorum

 7. arifselim
  Yönetici
  Tam veya az olması arasında bir fark yoktur adet olmuşsanız artık cinsel ilişki haram olur. Kadın bu konuda dikkat etmelidir. Tövbe etmeli ve daha dikkatli davranmalısınız.

 8. Misafir
  nisAnlim benimle ters iliskiye girmek istiyor ama cok buyuk gunAh oldugunu biliyorum ama o yinede israrla istiyor ne yapmaliyimm ?????

 9. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Öncelikle nişanlınız zaten helaliniz değildir normal ilişki de zinadır ve en büyük günahlardandır. Ters yoldan ilişki ise ayrıca büyük bir günahtır ve zinadır. Her ne olursa olsun öyle bir şeye izin vermeyin Allah'tan korkun ve Allah'a nasıl hesap vereceğinizin hesabını şimdiden yapın.

  Peygamber Efendimiz buyuruyorlar:


  "Hanımına dışkı yerinden yaklaşan kimse lanete uğramıştır."


  "Erkeğe veya kadına arka yoldan yaklaşan kimseye Allah, rahmet bakışıyla bakmaz." (bk. Ebû Dâvûd, Nikâh, 45; Müsned, I, 86; II, 444; Tirmizî, Taharet, 102; Mişkâtü'l-Mesâbih, II, 184).

 10. Misafir
  Hanım Adetli iken karı kocanın birlikte olması büyük günahmıdır, kefareti varmıdır lütfen cevaplayabilirmisiniz çoook büyük bir vicdan azabındayım.

 11. @hmet
  Üye
  Hanım Adetli iken karı kocanın birlikte olması büyük günahmıdır
  Kadın adetliyken ilişkiye girmek büyük günahlardandır. Çünkü Kuranda Allah Teala bunu yasaklamış.
  Tövbe edin ve bir daha yapmayın

 12. Misafir
  Cevap: Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap ile alakalı yazı mumsema.com Cevap: Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap
  benim esim her gun her daka iliskiye gimek istiyor ve bu durumda ben surekli gusulu kaliyoruz gunah mi

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
adetliyken ilişkiye girmek,  adetliyken ilişkiye girilirmi,  adetliyken ilişkiye girmek günahmı,  adetliyken ilişkiye girmek günahmıdır,  adetliyken iliskiye girmek,  adetliyken iliskiye girmek gunahmi,  Adetliyken iliskiye girmek gunah mi