+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 25
  Misafir

  Cevap: Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap

  Reklam
  Cevap: Adetliyken ilişkiye girmek ve ters ilişkiye girmek hakkında cevap isimli konu Mumsema.com
  Adetin uzun surmesi halinde yani on gunu asan hallerde iliski harammidir bu halde kuran okunup namaz kiliniyo oruc tutuluyo bildigim kadariyla

 2. 26
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Adetin en uzun süresi 10 gündür. On gün tamamlandıktan sonra hala devam eden akıntı özürdür. Gusledersiniz ve normal bir şekilde namaz kılar, oruç tutar ve kuran okuyabilirsiniz.

 3. 27
  Misafir
  Adetli iken kadın zaten kötü kokar hangi midesiz adetli bir kadına yanaşmak ister ben şahsen o günler aynı yatakda bile yatmıyorum. Ters ilişki ise haram ve yasaktır ama nefis haramı tatmak ister yasaklarda çiğnenmek içindir diye yine yapmak ister insan evlatı. Ama eğitim ile her iki ilişkinin her iki cinsede zararlı olduğu aşılanır normal ilişkinin içindeki zevkler öğretilir ise zaten o kişi istemez ne haram ne yasak ilişki.

 4. 28
  Misafir
  benim esímde dışkıdan istiyor ben hayır diyorum ama zorla üsteleyipp duruyor ne yapmam lazım bilmiyorum

 5. 29
  Misafir
  Ben adet olacagim gun iliskiye girdim iliskiden snra 2 3 damla kan geldi fakat 2 gundur kan gelmiyor bu ne demek cevaplarinizi bekliyorum

 6. 30
  arifselim
  Yönetici
  Adet başladıktan sonra cinsel ilişki haram olur. Eğer adet başladıktan sonra ilişkiye girmişseniz o zaman bu ilişki adetinizi etkilemiş olabilir.

 7. 31
  Misafir
  İlişki esnasında konuşmanın günah olduğunu kim söylüyor? Lütfen bu konuda delilsiz konuşmayalım. Eşinizle tabii ki konuşacaksınız, tatlı tatlı sohbet edeceksiniz. Bu ilişkinizi derişleştirir ve güzelleştirir. peygamberimizin bunu yasaklayan hiçbir hadisi yoktur.

 8. 32
  Misafir
  Dübürden (anüsden) kadına yaklaşmak kesinlikle haramdır. Ancak eşlerin birbirinin cinsel organına ağız yoluyla yaklaşmaları noktasında kesin bir yasak yoktur.Bir tek Hayrettin Hoca'nın "ağız bu iş için yaratılmamıştır..." gibi bir fetvası vardır. Ancak kişiyi cinsel arzusu, masturbasyon, zina, anüsden ihtiyaç gidermeye götürüyorsa ve kendi nefsini bastıramıyorsa oral yoldan eşler birbirini tatmin edebilir. Bu konu İslam'da "ibaha" sahası dediğimiz alana girer. Yani Rasulullah (a.s) vahiyle ya da sünnetle yasaklamadığı herşey serbesttir. Hayrettin Hoca'nın fetvasına saygı duymakla beraber, yukarıda saydığım sebepler hasıl olursa oral sexi kullanmakta mani bir durum yoktur. Ancak;
  1- Erkekten çıkan meniyi kadının ağzına hoşlanmadığı halde akıtmak
  2- Temiz olmayan organ ile sex yapmaya zorlamak doğru değildir.

  Tekrarlamakta fayda var: kişiyi cinsel arzusu, masturbasyon, zina, anüsden ihtiyaç gidermeye götürüyorsa ve kendi nefsini bastıramıyorsa oral yoldan eşler birbirini tatmin edebilir.

  Hasılı Kelam Allah rızasını düşünerek bu işten zevk almamız Allah'ın rızasına uygundur.

 9. 33
  Misafir
  Eşim adeti ni bitirmiş ve başını yıkamadı bende eşimle ilişkiye girmek
  Istedim eşim olmaz başımı yıkamadım dedi ama ben ilişkiye girdim günah mı acaba. . Lütfen cevap verin ne olur

 10. 34
  arifselim
  Yönetici
  Adetli olan bir kadın adeti bittikten sonra yıkanmadan cinsel ilişkiye girmesi mezheplerin çoğunda caizdir. Bu durum mezheplere göre kısaca şu şekildedir:

  Hanefi alimlerine göre, adet hali olan kadının hayız süresinin en çoğu olan on gün geçerse, kan da kesilirse yıkanmadan cinsel ilişkide bulunabilinir.

  Şafii ve Maliki alimlerine göre ise, yıkandıktan sonra cinsel ilişkide bulunabilinir. Bazı alimlere göre de adeti kesilen kadın, yıkanmadan sadece cinsel organını yıkamakla cinsel ilişki helal olur.

 11. 35
  Misafir
  Bir bayan adetliyken cinsel organlar birbirine deydirerek surtunmekte mi gunah ve konuşulduğunda günah olduğunu yeni oğreniyoruz

 12. 36
  arifselim
  Yönetici
  Bir bayan adetliyken onun dizi ile göbeği arasına kocasının dokunması caiz değildir. Ancak arada bir örtü bulunursa bu caiz olur. Cinsel ilişki esnasında çok ve gereksiz konuşmalar caiz değildir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu

adetliyken ilişkiye girmek

adetliyken ilişkiye girilirmiadetliyken ilişkiye girmek günahmıadetliyken ilişkiye girmek günahmıdıradetliyken iliskiye girmekadetliyken iliskiye girmek gunahmiAdetliyken iliskiye girmek gunah mi