+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Sezaryanla doğum yaptım kanamam devam ediyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sezaryanla doğum yaptım kanamam devam ediyor

  Reklam

 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  --->: sezaryanla doğum yaptım kanamam devam ediyor


  Reklam  Cevap: Uzmanlara göre sezaryen veya normal doğum sonrası
  40 güne kadar kanama normaldir
  daha fazla ise bir sorun vardır örneğin enfeksiyon olabilir.
  doktora görünmelisiniz
  selam ve dua ile...

 3. menzil_guller
  Ya Hayy
  kardeşim lohusalık dönemi 40 gün.40 günden sonra görülen kan özür halidir..

 4. imamhatipli42
  Moderatör
  kardeşim lohusalık dönemi 40 gün.40 günden sonra görülen kan özür halidir..daha detaylı bilgi almak istersen buyur tıkla
  Bu hüküm hanefi mezhebine göredir. şafi mezhebine göre ise nifas süresi 60 gündür. Yaygın olan görüş 40 gün olandır.

 5. deniz-1
  Üye
  Ya gerçekten böyle soruları bilgi edinmek içinmi yoksa kendinizi reklam içinmi siteye yazıyorsunuz. kardeşim git doktora sebebini ve çaresini söylesin. buraya yazmanın ne alemi var yani, yada doktorların siteleri var oraya yaz size cevaplasın.

 6. menzil_guller
  Ya Hayy
  Bu hüküm hanefi mezhebine göredir. şafi mezhebine göre ise nifas süresi 60 gündür. Yaygın olan görüş 40 gün olandır.
  soruyu soran kardeşimiz mezhep ismi yazmadığı için bu şekilde cevap yazmıştım.Sizinde dediğiniz gibi yaygın olan görüş 40 gündür kardeşim.bilgi için teşekkürler.


 7. TatarRmzn
  Devamlı Üye
  Hiç vakit kaybetmeden bir doktora gitmeniz en hayırlısı olacaktır.Zira bu kadar zaman geçmesine rağmen beklemeniz vücudunuza zararı olduğu gibi,bu duruma göz yummanız telafi olmayan sonuçlara da yol açabilir.Allah c.c. şifa verir inşallah.

 8. Rayyan Emir
  Devamlı Üye
  48.gunde az gelmesi normal ama ara ara fazla geldigini soylemissiniz doktora gorunmenizde fayda var . eger agir kaldirmis veya zorlamissaniz karninizi ondan da olabilir.. en az 6 ay egilip kalkarken dikkat etmeniz temizlik vs yapmamaniz uygun olandir. dis dikis iyilesse bile unutmayin 7 katman kesiliyor karinda onlarin iyilesmesi 1 er aydir

 9. Ecrinim
  Hüvel Baki..
  Ya gerçekten böyle soruları bilgi edinmek içinmi yoksa kendinizi reklam içinmi siteye yazıyorsunuz. kardeşim git doktora sebebini ve çaresini söylesin. buraya yazmanın ne alemi var yani, yada doktorların siteleri var oraya yaz size cevaplasın
  deniz kardeş,
  bu denli sert ve kırıcı olmanın kimseye bir faydası olmaz
  sorulan soruyla reklamın ya da art niyetin bir alakası olduğuna inanmamız için kalbini açıp bakmamız gerekir,bunu yapamayacağımıza göre,ya hayır konuşalım ya da susalım vesselam..
  burada zaman zaman o kadar absürt sorular soruluyor ki hiç birine hocalarımız senin verdiğin tepkiyi vermedi,kaldı ki bu sağlıkla alakalı bir soru ve böyle soruların sorulması yasaktır ibaresi de mevcut değil forumda..
  Allah c.c. rızası için kırıcı olmayalım..


+ Yorum Gönder