+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Oya modelleri [hiç bir yerde bulunmayan modeller ] Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Oya modelleri [hiç bir yerde bulunmayan modeller ]

  Reklam
  Sual: oya modellerinizi yakından takip ediyorum.Modelleriniz çok bilinen yaygın modeller.10 yılı aşkın süredir bu işi yapıyorum. Tasarımlarım tamamen kendi ürettiklerim.Hiç bir yerden alınmış değil.Yazmanın
  çiçeğini kenarına dzayn ederek yazmayla bütünlük sağlıyorum.Buna renk uyumunuda kattığım zaman hiç bir yerde bulunmayan modeller geliştiriyorum.Şu ana kadar zevk için yaptığım bu işi hem kazanca dönüştürüp çocuklarımın rızkını kazanmak hem de bu istidamı geliştirmek istiyorum.İlgilenirmisiniz? ? 2. ACİLSERVİS
  Administrator

  --->: oya modelleri [hiç bir yerde bulunmayan modeller ]


  Reklam  Cevap: İstediğinizi tam olarak anlamadığım için ve buraya yazacaklarıma cevap veremeyeceğiniz için mail ile devam edersek iyi olur.

  Yinede anladığım kadarı ile yazayım. Site kurmak istiyorsunuz ve destek istiyorsunuz. alış veriş sitesini kuramayız ancak normal bir site üzerindende satış yapabilirsiniz ve bir süre sonrada sitenize reklam alabilirsiniz.
  Bunu yapmadığımızı hatırlatayım ama bu konu onaylanmış ve cevap vermek zorunda kaldım.
  Anladığım doğru ise bir senelik masrafınız 15 artı 45 tl dir. Yani 60 Tl. Kurulumunu yapar kullanımındada bir kaç gün yardımcı olabilirim. Yanlız her site tutmayabilir. Bu kısmetinizde varsa olur inşallah. Örneğin benim 80 sitem var ama sadece 10-15 tanesini kullanabiliyorum.

  Veya sitelerimizin birinden faydalanmak isterseniz size bir yazar yetkisini verebilir modellerinizi satışa çıkarabilirsiniz.

  Email: forumalev (@) gmail.com

+ Yorum Gönder