+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Adet kanını bir erkeğe içirdikleri doğrumudur doğruysa ne yapılmalıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Adet kanını bir erkeğe içirdikleri doğrumudur doğruysa ne yapılmalıdır?

  Reklam
  Cevap: Adet kanını bir erkeğe içirdikleri doğrumudur doğruysa ne yapılmalıdır? isimli konu Mumsema.com
  Onu bende biliyorum zaten o yüzden büyü yapmak yerine dua istiyorum dua bilen var mı diye soruyorum?????

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Adet kanını bir erkeğe içirdikleri doğrumudur doğruysa ne yapılmalıdır?


  Reklam  Bunun için en güzel dua hacet namazını kılın sonra duasını da yapın ve bunun ardında dileğinizi Allah'a sunun. Bu namaz ve dua bir peygamber tavsiyesidir bunu yapabilirsiniz inşaallah faydası olacaktır.

 3. Misafir
  Saoğlun Allah razı olsun en kısa zamanda yapacağım inşallah

 4. Misafir
  Bub yapılan büyü için doğru demiyorum ama bende şunu söyliyeyim erkeklerde bayanlarda sexte her irençliği yapıyorlar boşaldıklarını bile yalip yutuyorlar erkeklerde kadınların ta arkalarına bile dil sokuyorlar bunlar irenç olmuyorda biriki damla kanmı irenç oluyor gerisini siz düşünün ?

 5. Tümay
  Üye
  Bi kaç sene önce bunu bende duydum. Bağlamak için yapılan birşeymiş büyü gibi. Adet kanını içen o kadına bağlanır her ne kötülük olursa olsun nefret edecek dereceye gelsede kopamazmış. Mış mış işte.. Bunu yapmayı bırakın düşüncesi bile mide bulandırıcı korkutucu birşey.. Büyünün her türlüsü zaten yasak ister su ister adet kanı ne farkeder? Rabbim korusun böyle şeylerle uğraşan insanlardan bizleri, onların sonu belli..

  Delidolu kardeşim dua'nın nasılı olmaz.. Ellerini açarsın rabbimize konuşursun .. Özellikle seccade üzerindeyken zaten Allah'ın huzurunda oluyorsun.. Ve şunu unutma bilmediğin birşeyi isteyeceğine hayırlısını iste en iyisini bizler için Allah'ımız bilir de verir.. Duam kabul olmuyor diye üzülme böyle düşüncelere kapılma vakti vardır veya hayırlı değildir kısmetinde yaşayacaklarında belki eşinle yolun ayrıdır da düzelmiyordur.. Sabret güzel günler gelecektir rabbim Hakkı'nda hayırlısını versin inşallah..

 6. Misafir
  Merhabalar hocam benim 5 yıllık bir iliskim var bu adami canimdan öte seviyorum gönlüm ondan baskasina bakmıyor istemiyor .Fakat bu adam evlilik istemiyor bense gunaha girmek istemiyorum helalim olması için senelerdir o kadar dua ediyorum ki hala kavuşmuş değilim. Adet kanini icirmeyi duymuştum bilmiyorum doğru olur mu ne yapabilirim lutfen bu gercek mi ?

 7. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Haram olan ilişkiyi sürdürmek isteyip helale yanaşmayan kimseden sana asla bir hayır gelmez uzaklaş. Adet kanı içirilmesi hikayesi batıl, saçma ve iğrenç bir şeydir. Bunun asla bir delili yoktur ve büyük bir günahtır haramdır.

 8. Misafir
  Merhaba,arkadashlar. Bunu yapan gelcekten dinden cikarmi arkadashlar? Gunahi cokmu buyuk?
  Yapanlar olubmu?

 9. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bunu yapan büyük bir haram ve günaha gireceği kesindir. Bunu yapan tövbe etmelidir ve asla bu tür işlere itibar etmemelidir.

 10. Misafir
  Allah bunu yaptıranı da yapanı da El-Kahhar ismiyle kahrı bertaraf eylesin...

 11. Misafir
  Chok teshekkur ederim. Insan zordurumda kalinca sheytana uymay daha kolay gelir. Amma unutmamiz gereken tek gelcek var oda bizleri yaratan Rahman ve Rahim olan Merhametlilerin en merametlisi Allaha siginmaq oldugu.

 12. Misafir
  Keşke yalan olsaydi 😢😢 ben yillar önce yaptim bunu çok pismanim ve gerçekten amacima ulastim eşim bana çok baglandi ve sonra ne oldu biliyomusunuz esimden sogudum nefret ettim ve o bana bagli olduğu için ne yapsam birakmiyor beni buda allahin bana verdiği ceza biliyorum 😢😢😢yargilamayin beni çok cahildim onsekiz yasindaydim ozamanlar bilmiyordum simdi ne yapacagimi bilmiyorum 😩😩😩

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
adet kanı içirmek,  adet kanı içirmek günahmı,  erkeğe adet kanı içirmek,  kocaya adet kanı içirmek,  adet kanı büyüsü günah mıdır,  adet kanını erkeğe içirmek,  adet kanını içirmek