+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Adet kanını bir erkeğe içirdikleri doğrumudur doğruysa ne yapılmalıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ateş-i Bahar
  Kıdemli Üye

  --->: adet kanını bir erkeğe içirdikleri doğrumudur doğruysa ne yapılmalıdır?

  Reklam
  --->: adet kanını bir erkeğe içirdikleri doğrumudur doğruysa ne yapılmalıdır? isimli yazı www.Mumsema.com

  gercekden şok oldum Allah islah etsin, böyle insanlari bizlerden uzak eylesin..

 2. ZEHRA027
  Devamlı Üye

  --->: adet kanını bir erkeğe içirdikleri doğrumudur doğruysa ne yapılmalıdır?


  Reklam  Tek kelimeyle iğrenç..İğrenç Ötesi..Ne hallere geldik..

 3. Hoca
  erimeye devam...
  Eşine adet kanından içirmek günah mı? İçince karısına karşı iyi birisi oluyormuş.

  Böyle bir şey kesinlikle haramdır. Adet kanı içenin eşine karşı iyi olacağı batıl bir inanıştır. Bu gibi şeylerden medet ummak büyük günahtır.

 4. Misafir
  böyle şeyler yapana kadar kaderine razı ol rabbim ne derse o olur başka şeyler hep yalandır allah herkeze iman yolunda yürümeyi nasip eylesin

 5. Misafir
  bunu yapanların olduğunu ben de duydum fakat adet gününün ilk günündeki kan ile olduğunu söylemişlerdi işe yarayıp yaramadığını bilemiorum saçmalıktan başka birşey değil die düşünüyorum

 6. Misafir
  benim arkadaşımın abisine yapılmış ve işe yaramıştı ama çok kötü çok iğrenc çok günah bisey ben asla yapmam

 7. musab
  Hadis Öğrencisi
  Yani sadece içmekle kocası eşine bağlanıyor muymuş?Yoksa kanı içmek büyüde kullanılan malzemelerden biri mi?

 8. Misafir
  ne kadar ayip ve sacma bisey ya igrencsiniz bir bayan ancak bu kadar igrenc olsa gerek

 9. Misafir
  Sevgilim bana barmaginda ben farkinda olmadan yalattigini soyledi ve bunun uzerinden bir yil gectii herseyine tamam dedim ne istediyse yaptim etrafimda o kadarbayan var ve evliyim karimi kapi onune koydum sirf onu almakicin ve suan benden ayrildii istemediginj soyluyor beni bense ondan ayayrilamiyorum onu dudundukce kafami duvarlara vurmak istoyorum vucudumu kestim madde bagimlisi oldum ve hala ayrilamiyorum allaha yalvariyorum onu al icimden beynimden diye kendimce diyorum yaa o yada ölüm diyorum beynimin her yeri onunla doluu aklim ondan baska birseyi almiyoor

 10. Misafir
  Merhabalar.
  Günah çok günah.
  benim çok samimi bir arkadaşımın annesi. Mali müşavir in yanında Sekreterlik yapıyordu. Dul ve 2 cocuk annesi idi. Yasida Muhasebeci den 6 yaş büyüktü. Mali müşavir çok zengindi.
  Çok güzel bir karısı çok ta yakışıklı tatlı 6 yaşında 1 oğlu vardı. Arkadaşım in annesi adet kanı ve ıdrar ını mali müşavir e içirdi. Yuvalarını yıktı. Adam eşini ve çocuğunu terk etti.
  Adet kanını ve ıdrar ını içirdi.
  arkadaşım in annesi sefa sürüyor şimdi.
  Ama bütün şehir ve köylüleri arkadaşımdan ve annesin den nefret ediyor. Olayın hangi ilde olduğunu yazmayı gerçek ten çok istiyorum.
  tabi biz o arkadaşım ve annesiyle görüşmüyoruz

 11. Misafir
  Bnm eşim çok kötü bi insan çok zalim biri. Bana arkadaşım bu büyüyü tavsiye etti. Ama Ahiretimi yakmaktan ve böyle pis bi şeye yeltenmekten çok korkuyorum. Allahıma dua ediyorum nolur rabbim bana engel ol yapmama izin verme diye inşallah ta nefsime yenilip yapmam... söyleyin kardeşlerim eşimin iyi ve anlayışlı biri olması için bi dua bileniniz var mı ?

 12. arifselim
  Yönetici
  Böyle bir şeyin ne size nede eşinizin düzelmesi üzerinde hiç bir etkisi yoktur. Bu fiil çok çirkin iğrenç ve haramdır. Büyü yapmak ise en büyük günahlardandır ve insan imanını dahi tehlikeye sokabilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
adet kanı içirmek,  adet kanı içirmek günahmı,  erkeğe adet kanı içirmek,  kocaya adet kanı içirmek,  adet kanı büyüsü günah mıdır,  adet kanını erkeğe içirmek,  adet kanını içirmek