+ Yorum Gönder
İslamda Namaz ve İslamda Temizlik (Taharet) Kategorisinden Alttan muayene gusül gerektirirmi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. arifselim
  Yönetici
  Reklam

  Alttan muayene gusül gerektirirmi

  Reklam

  Alttan muayene gusül gerektirirmi Mumsema Muayene olmak açısında Kadın veya erkek olsun, ön veya arka yoldan plastik yada parmak sokulursa gusül gerektirmez kişiyi cünüp yapmaz. Ancak böyle bir durumda bundan bir zevk alınması durumunda cünüp olunur ve gusül gerektirir. Muayene eden kişinin kadın yada erkek olması arasında da bir fark yoktur.

 2. EHLİMAN
  Kıdemli Üye

  Cevap: Alttan muayene gusül gerektirirmi


  Reklam


  Kadın hastaların muayene sırasında gerek erkek gerek kadın doktor tarafından alttan muayene edilmesi gusül gerektirmez.Fakat bu muayene sırasında haz alınması olur ise bu gerektirmektedir.Bunda kadın yada erkek doktor fark etmiyor.

 3. Misafir
  Alttan muayene oldum namaz kılıp kuran okuyabilirmiyim

 4. arifselim
  Yönetici
  Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi böyle bir muayene cünüp yapmaz ve ibadetlerini de yapabilirsin. Sadece bu esnada bir zevk hasıl olursa o zaman gusül abdesti almak gerekir.

+ Yorum Gönder
alttan muayene gusül gerektirirmi,  alttan muayene gusul gerektirirmi,  alttan ultrason gusül gerektirirmi,  doktor alttan muayene edince gusul gerekirmi,  alttan muayene olunca gusul gerekir mi,  vajinal ultrasondan sonra gusül gerekir mi,  kadin doktoruna gitmek gusül gerektirirmi