+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Hakkında Bilgi Nedir Kategorisinden TÜRKİYE DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Soruları Cevaplandırma Komisyonu Bilgi Sistemi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  TÜRKİYE DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Soruları Cevaplandırma Komisyonu Bilgi Sistemi

  Reklam

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: TÜRKİYE DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Soruları Cevaplandırma Komisyonu Bilgi


  Reklam  Cevap:
  Alo 190 Dini Danışma Hattı

  Diyanet İşleri Başkanlığı, dini danışma hattını yeniledi.

  Diyanet İşleri Başkanlığı, vatandaşlardan gelen yoğun talebe daha hızlı cevap verebilmek amacıyla "Alo 190 Dini Danışma" hattını kurdu.
  Diyanet İşleri Başkanlığı'nın dini soruları cevaplandırmak üzere kurduğu 444 1 789 numaralı fetva hattında değişikliğe gidildi.
  Dini Danışma Hattı'nın yeni numarası "190" olarak belirlendi.
  Ücretsiz olarak sabit ve cep telefonlarından 190 numarasını çevirerek, bulundukları şehrin il müftülüğüne bağlanacak olan vatandaşlar, müftülüklerde bulunan "Dini Soruları Cevaplandırma Komisyonu" üyelerine sorularını yöneltebilecek.
  Bu arada Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yurtdışı teşkilatında görevli müşavir ve ataşeler 18 Mart'ta Sapanca'da biraraya geliyor.
  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez'in katılacağı toplantıda, uluslararası arenada tartışılan konular ele alınacak.
  Diyanet İşleri Başkanlığı'nın müşavir, ataşe ve koordinatörlerini bir araya getirecek toplantıda "Tecrübe ve Deneyim Çeşitliliği" ile "Bölgesel Farklılıklar ve Konsept Arayışları" gibi konular ele alınacak.
  TRTRHABER

+ Yorum Gönder