+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Hakkında Bilgi Nedir Kategorisinden Bel fitigi tedavisi hakkında bilgi almak istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Bel fitigi tedavisi hakkında bilgi almak istiyorum

  Reklam

 2. DZALBAY
  Üye

  --->: Bel fitigi tedavisi hakkında bilgi almak istiyorum


  Reklam  Cevap:
  bel fitigi tesisi koyuldu ama belim agirmiyor sadece dizimde 0/0 50 uyusukluk hissediyorum acaba ameliyatsiz tedavisi varmi
  Kardeşim;önce MR çekilecek.Eğer çekildiyse,bir beyin cerrahı görecek ve ameliyet gerekli derse,yapacak bir şey yok;ameliyat olacaksın.Korkulacak bir şey yok.Artık bel fıtığı ameliyatları oldukça kolaylaştı.Ameliyat edilen bölgeyi elektronik mikroskopla tam yüz misli büyütebiliyorlar.En yaygını da mikrodiskektomi yöntemi...

  Ben 2009 Mart ayında çift taraflı fıtıktan ameliyat geçirdim.Akşam ameliyat oldum;sabah 08.00 de taburcu ettiler ve o gün camiye Cuma namazına gittim.Bu olaydan sonra,ameliyatı yapan doktorum bu tür hasta tanıdıklarımı göndermemi tavsiye etmişti,ben de öyle yaptım.İnan her gönderdiğim hasta aykta şu anda.

  Yalnız,ameliyatı siz istemeyin.Ameliyatın gerekliliğine beyin cerrahı bir uzman karar versin.

  Bir de,laser değil,açık ameliyatı öneriyorum.Herkes öyle öneriyor.Laser ile ameliyatın riski biraz yüksek...

  En en önemlisi de;ameliyat sonrası tavsiyelere uymaz iseniz;yeniden ve daha zor bir operasyona hazır olun.Bu hiç de hoş olmuyor.Başına gelen tanıdıklarım var.

  Selam ve dua ile kalın.Rabbim cc şifalar versin.


+ Yorum Gönder