+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Rüyada görüp sıvı gelmiyorsa gusül gerekir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada görüp sıvı gelmiyorsa gusül gerekir mi?

  Reklam
  Sual: Selamun aleykum kaç zamandır aklımda olan ve yaşadığım bir şey var kafamı o kadar çok karıştırıyor ki bu yüzden affınıza sığınarak açık bir şekilde anlatmak istiyorum dolayısıyla kadınlar okumasa iyi olur

  Erkeğim ve rüya görürken tam olarak sıvı gelmeli bir şekilde bosalma yaşayamıyorum. Afedersiniz ama şöyle anlatayım. Rüyamda bir şey görüyorum, neredeyse bosalma yaşanacak gibi oluyor(hisler falan) , uyanıyorum kontrol ediyorum ama hiç sıvı veya islaklik yok. Ereksiyon durumu da bitmiş oluyor tabi.

  Bunu uzun zamandır birine sormak istiyorum kusura bakmayın biraz cins bir soru ancak bir iki kere yaşadığım bir şey değil uzun süreden beri oluyor. Böyle durumlarda gusül almak gerekir mi? Namazlarımi tehlikeye atmak istemem ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada görüp sıvı gelmiyorsa gusül gerekir mi?


  Reklam  Cevap: Aleykum selam kardeşim. Uyku veya rüya halinde cünüp sayılmak için mutlaka meninin tam olarak dışarı çıkması gerekiyor. Eğer meni çıkmadan uyanacak olursan rüyada ne görürsen gör cünüp olmazsın ve gusül almana gerek olmaz.

+ Yorum Gönder