+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Uyanınca ıslaklık görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Uyanınca ıslaklık görmek

  Reklam
  Sual: Sabahları uyandigimda camasirimda bi islaklik gormuyorum gece ihtilam oldugumu da hatirlamiyorum fakat idrardan sonra cok az saydam sivi goruyorum meniymis gibi hissediyorum ne yapmaliyim
  (Erkek) ? 2. mum
  Administrator

  Uykudan Uyanınca iç çamaşırında ıslaklık görmek


  Reklam  Cevap:
  Uykudan Uyanınca iç çamaşırında ıslaklık görmek
  Sabah kalktığında iç çamaşırında meni lekesi yoksa cünüp sayılmazsın.
  Tuvalette idrar sonrası gelen akıntı VEDİ veya MEZi dir.

 3. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Değerli kardeşimiz;

  Meni saydam değildir. Aksine beyaz renkli olur. Saydam renkli olan mezidir ve genellikle kişide şehvet duygusu artınca hasıl olur. Mezi gusül gerektirmez sadece abdest almak yeterlidir.


 4. Misafir
  Selamun Aleyüm

  Ben Uyandığımda , Yada okulda penisim bazen Dikleşiyor. ( Mastırbasyon kesinlikle yapmıyorum o yüzden şehvetim her zaman çok yüksek ) ve sonra iniyor Sanki bişi çıkıoyr gibi oluyor. Tuvalete gidiyorum Böle 1 damlanın oluşturabiliceği şekilde bazen ıslaklık bazende beyazımsız tabaka oluyor Ama yani çok küçük. Ya meni olsa şehvetle sıçrayarak çıakr ve böle avuc içi kadar çıkar ve tabaka oluşturur biliyorum. Ama vesvese sanırım böle çok küçük ıslaklıklar ve bazaende beyaz tabaka oluyor. Güsülüm Bozulurmu ?

 5. Misafir
  Selamunaleykum arkadaşlar ben 16 yaşındayım her sabah uyandığımda ic çamaşırımda beyaz lekeler görüyorum. Ruyalanma olmasam bile oluyor. Hergun gusul almaktan artik usandım. Ruya filan hicbise hatirlayamiyorum. 3 4 gun ust uste oluyor ve suan devam ediyor Allah rizasi icin yardim edin

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Mezi rengi su gibi şeffaf ve yapışkandır. Meni ise rengi beyaz ve yoğundur aynı zamanda biraz kokar. Ayrıca meni küçük lekeler halinde değil çok fazla olur. Mezi kuruduğunda da beyaz bir renkte görünür.

+ Yorum Gönder